Університет культури – виш майбутнього !

Українські абітурієнти обирають якісну європейську освіту в Університеті культури. Цієї суботи до вишу приїздили вступники із Волинської, Запорізької, Чернігівської, Хмельницької, Полтавської, Черкаської, Рівненської, Житомирської областей, а також Харкова, Кривого Рогу і Києва.

Вони вирішили заздалегідь зробити перший крок до професійної мрії – ознайомитись із перевагами навчання у столичному виші й зануритись у яскраву та неповторну атмосферу студентського життя богемного вишу.

У День відкритих дверей на молодь чекала пізнавальна та змістовна екскурсія вишем, цікаві майстер-класи і мотиваційна зустріч із Михайлом Поплавським.

Абітурієнти відвідали мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні та творчі лабораторії 10-ти престижних факультетів: івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесудизайну і реклами; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебаченняміжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесусценічного мистецтва.

Зустрічали молодь зіркові педагоги, справжні професіонали-практики, які детально розповіли про умови вступу, перелік необхідних сертифікатів ЗНО, проходження творчого конкурсу і надали поради щодо вибору різноманітних мистецьких та бізнес-спеціальностей.

Надзвичайно вразило абітурієнтів, що випускниками Університету культури є такі відомі особистості: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Стас Жирков, Анна Сєдокова, DZIDZIO (Михайло Хома), Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Ірина Білик, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Могилевська, Наталія Бучинська, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк, Віка та Слава з гурту «НеАнгели», і багато інших успішних професіоналів своєї справи.

Поспілкувавшись зі студентами вишу, вступники дізнались про насичене дозвілля університетської молоді. У закладі вищої освіти постійно відбуваються івенти, святкові концерти, розважальні заходи та цікаві майстер-класи від зірок українського шоу-бізнесу, відомих телеведучих, акторів, дипломатів, піарників, спеціалістів туристичної сфери, готельєрів і рестораторів, музикантів, перукарів, хореографів та дизайнерів.

До того ж, студентство є організатором численних науково-освітніх, доброчинних, гастрономічних, культурних, розважальних, спортивно-оздоровчих проєктів: «Модель ООН», «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «День знань», «Посвята першокурсників», «Food Fest», «Станція студентська», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop», «Final Fest».

Академічна мобільність є одним із передових напрямів міжнародної діяльності Університету культури. Підписано ряд міжнародних угод про співпрацю з вишами країн ЄС:

Студенти мають виняткову можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом» та отримати одразу два дипломи – український і європейський.

Найбільш очікуваною подією для молоді під час Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Без зайвої скромності хочу сказати, що ви завітали до найкрутішого вишу країни. В Університеті культури на вас чекають: освіта європейського рівня, перспективні спеціальності та незабутні студентські роки. Ви маєте чітко розуміти, чого прагнете у житті та наполегливо йти до мети. Беріть відповідальність на себе, живіть по максимуму, будьте оптимістами та атакуйте життя!» – звернувся до абітурієнтів Михайло Поплавський і розповів про Всеукраїнський конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись за рахунок університету.

День відкритих дверей не залишив байдужим жодного відвідувача та надзвичайно вразив вступників інноваційним сучасним обладнанням, змістовним спілкуванням із талановитими та креативними студентами, уважними й доброзичливими викладачами, і головне – затишною та родинною атмосферою мистецького вишу, до якого хочеться щоразу повертатись.