Університет культури – виш щасливих студентів!

vyshshas-01

День відкритих дверей – чудовий шанс для абітурієнтів поринути у студентське життя, дізнатись про структурні підрозділи обраного вишу та правильно розставити пріоритети при виборі майбутньої професії.

Щосуботи Університет культури гостинно зустрічає молодь з усієї України, щоб представити умови навчання, мультимедійні лабораторії, інноваційні методи підготовки фахівців на творчих та бізнес-спеціальностях.

Упродовж екскурсії вступники відвідали творчі майстерні та фахові аудиторії 10 престижних факультетів вишу: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; зв’язків з громадськістю і журналістики; міжнародних відносин; кіно і телебачення; дизайну і реклами; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки; сценічного мистецтва; музичного мистецтва.

vyshshas-01

vyshshas-02

vyshshas-02

Факультети підготували для гостей яскраві презентації, фахові майстер-класи, воркшопи, розіграші та призи. Кожен абітурієнт зміг «доторкнутись» до омріяної професії, дізнатись про перспективи працевлаштування і поспілкуватись зі студентами вишу.

vyshshas-05

vyshshas-05

vyshshas-05

Університет культури – це мрія багатьох українських вступників. Виш славиться своїми зірковими викладачами, серед яких: Наталія Могилевська, Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Ахтем Сеітаблаєв, Вікторія Маремуха, Костянтин Грубич, Роман Безсмертний, Григорій Чапкіс, Володимир Ніколаєнко, Євгеній Калкатов.

vyshshas-01

Візитери також дізнались, що окрім теоретичних знань, студенти Університету культури мають унікальну можливість переймати практичний досвід на майстер-класах успішних особистостей, представників політикуму, фахівців сфер шоу-бізнесу, готельно-ресторанної справи, туризму, культури, піару, кіно і телебачення, fashion-індустрії: Алана Бадоєва, Жанни Бадоєвої, Дмитра Борисова, Євгена Клопотенка, Станіслава Боклана, Анатолія Анатоліча, Юрія Нікітіна, Володимира Остапчука, Дана Балана, Маргарити Січкар, Оксани Марусич, Діани Глостер, Юрія Ткача, Віктора Ющенка, Олега Панюти, Надії Матвєєвої, Наталії Жижченко (Onuka), Володимира Бебешка, Костянтина Бочарова (Melovin), Грега Чапкіса, Тетяни Денисової та багатьох інших.

vyshshas-01
vyshshas-01

Тож абітурієнти з великим захопленням знайомилися із закладом вищої освіти, який у майбутньому стане їхньою Альма-матер.

Найбільше вмотивувала зустріч із Михайлом Поплавським.

vyshshas-01

«В Університеті культури навчатися модно, престижно і перспективно!

Успіх починається з правильного вибору професії. Без якісної вищої освіти важко побудувати успішну кар’єру. Я хочу, щоб ви обрали улюблену спеціальність і досягли професійних висот.

Демонструйте свою унікальність, не бійтеся виділяйтесь із сірої маси і бути білими воронами. Станьте популярними, успішними, а найголовніше – щасливими!

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем!

Я мрію, щоб було модно вчитись в українських університетах. Я мрію, щоб українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський і презентував онлайн-конкурс, який він проводить для вступників на власній сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE! Головний ПРИЗ – iPhone X!

vyshshas-01
vyshshas-01

День відкритих дверей видався насиченим і змістовним для цілеспрямованих вступників, яких зацікавили унікальні спеціалізації, новітній підхід у викладанні дисциплін та професійні перспективи.

vyshshas-01
vyshshas-01