Університет культури – виш успішного майбутнього!

vyshusp-01

До Університету культури завітали абітурієнти зі столиці та Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Вінницької Кіровоградської, Полтавської, Одеської, Харківської, Чернігівської областей.

Ознайомившись з екскурсійним маршрутом у штабі «Абітурієнт 2018», вступники вирушили до факультетів та різних структурних підрозділів вишу.

Спочатку молодь відвідала Факультет музичного мистецтва. Майстри курсів, народні і заслужені артисти України, відомі співаки та інструменталісти, художні керівники ансамблів, хорів і гуртів розповіли про умови вступу та мистецькі проекти факультету, окремо зупинившись на фахових напрямах – диригентсько-хорове мистецтво (народне, академічне); музичний фольклор; бандура і кобзарське мистецтво; інструментально-оркестрове мистецтво.

vyshusp-02

vyshusp-02

Творча студентська молодь факультету долучається до гастрольних турів як Україною, так і закордоном у складі відомих вокально-інструментальних колективів вишу: Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, Фольклорного ансамблю «Кралиця», Академічного хору «ANIMA», Українського оркестру народної та популярної музики КНУКіМ, Вокального ансамблю «AD LIBITUM», Фольклорного ансамблю «Многая лєта», JAZZ-BANDу КНУКіМ, Капели бандуристів КНУКіМ, ансамблю народної пісні і побутового танцю «Громиця», Українського ансамблю «Гарнограй», Студентського духового оркестру «Гармонія».

vyshusp-01

Варто зазначити, що гордістю факультету є не лише талановиті студенти, а й зіркові випускники: Віктор Павлік – співак, народний артист України; Наталія Валевська – співачка, заслужена артистка України, магістр музичного мистецтва; Катерина Бужинська – українська співачка, народна артистка України; ALYOSHA – українська співачка та композиторка, представниця України на пісенному конкурсі Євробачення 2010 року; Міка Ньютон – українська співачка, акторка, представниця України на пісенному конкурсі Євробачення 2011 року; Тоня Матвієнко – українська співачка, фіналістка співочого талант-шоу «Голос країни»; Оля Полякова – українська співачка, телеведуча, номінантка премії M1 Music Awards.

vyshusp-02

vyshusp-02

До речі, абітурієнти з дипломом «Молодшого спеціаліста» можуть вступати до Університету культури одразу на 2-ий курс, якщо змінюють напрям, та на 3-ій курс, якщо продовжують навчання за тією ж спеціалізацією.

vyshusp-01

Після знайомства і спілкування із майстрами музичного мистецтва вступники вирушили до науково-практичних аудиторій Факультету культурології, щоб детальніше довідатись про структуру навчального підрозділу, перелік спеціалізацій та дисциплін. Факультет складається із трьох кафедр: музеєзнавства і пам’яткознавства, культурно-дозвіллєвої діяльності, соціальних комунікацій та інформаційних наук. Навчальний процес забезпечує фахову підготовку з теорії і практики музейної справи, археології, етнографії України, архівознавства, польових досліджень, історії України, законодавства, історії мистецтва, митного права. Науково-педагогічні працівники проводять інтерактивні лекції, виїзні семінари, практикуми, застосовуючи оригінальні методи викладання, форми демонстрації, презентації, дискусії студента і викладача, знайомство з унікальними творчими особистостями.

Далі майбутні студенти побували на факультетах кіно і телебачення; дизайну і реклами; хореографічного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; режисури і шоу бізнесу; економіки, права та ІТ, а також готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

vyshusp-02

vyshusp-02

Головною подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським. Під час теплої розмови він давав добрі батьківські поради та відповідав на запитання вступників:«В Університеті культури 60 % творчих спеціальностей, аналогів яким немає в Україні. Гарантую вам якісну професійно-практичну підготовку, сучасний сервіс, творчу атмосферу і незабутні студентські роки.

Не зупиняйтеся на досягнутому. Думайте про перспективу, впевнено реалізуйте свої здорові творчі амбіції. Ваша доля у ваших руках. Сприймайте поразки як досвід. Будьте оптимістами!Живіть на позитиві!

Бажаю вам щастя, добра та мирного неба. Сійте розумне, добре, вічне!» – сказав Михайло Поплавський та розкрив молоді декілька секретів власного успіху.

vyshusp-02

vyshusp-02

По завершенні Дня відкритих дверей абітурієнти робили фото із Михайлом Поплавським, викладачами і радо ділились позитивними емоціями, стверджуючи, що Університет культури – це виш професійних перспектив та успішного майбутнього!

vyshusp-01