Університет культури вражає масштабними проєктами!

Знайомство українських абітурієнтів з мистецьким вишем продовжується. Університет культури зустрічав амбітну молодь із Маріуполя, Хмельницької, Запорізької та інших областей.

За традицією представники штабу «Абітурієнт-2020» разом з гостями вирушили у цікавий екскурсійний маршрут, відвідавши творчі майстерні, інноваційні фахові лабораторії та мультимедійні аудиторії 10-ти престижних факультетів:

Під час екскурсії вступники дізнавались все більше інформації про змістовне навчання студентів, їхні досягнення, проходження практики і працевлаштування та все більше закохувались в омріяний виш. Викладачі факультетів інформували щодо переліку спеціальностей, умов вступу і творчих конкурсів.

До того ж, візитери довідались, що студентська молодь успішно реалізовує масштабні науково-освітні, доброчинні, гастрономічні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі проєкти: Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop».

Гордістю вишу є його зіркові випускники: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Оля Полякова, Наталія Могилевська, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev, Alyosha, Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Наталія Валевська, Дарія Майстренко, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Бучинська, Юрій Нікітін, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк.

Університет культури співпрацює із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції та Німеччини. Починаючи із другого курсу, молодь проходить тримісячну практику за кордоном з можливістю подальшого працевлаштування. Це дає змогу отримати цінний професійний досвід, поліпшити фахові вміння та навички і реалізувати амбіції.

Щосуботи в Університеті культури проходять творчі заліки з попереднім зарахуванням. Кожен абітурієнт має чудову можливість представити зірковим викладачам свій талант і здобутки, почути фахову оцінку відомих митців-експертів та отримати сертифікат, який надає перевагу під час вступу.

Приголомшлива новина чекала на вступників, які мріють здобути творчу спеціальність. Саме сьогодні стартував грандіозний фестивальний проєкт Університету культури, в рамках якого відбудуться 10 масштабних фестивалів від 10-ти провідних факультетів вишу.

Розпочали шалений проєкт 2 престижні творчі факультети.

 • «ІКіТБ ОБИРАЄ ТЕБЕ»

Факультет кіно і телебачення, на якому студенти опановують професії «Актор кіно», «Оператор кіно і телебачення», «Режисер кіно і телебачення», «Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст», «Звукорежисер», «Фотохудожник-рекламіст», надзвичайно вразив вступників масштабами та можливостями. Під час фестивалю «ІКіТБ ОБИРАЄ ТЕБЕ» відбулось знайомство молоді із творчим життям факультету, зірковими викладачами та випускниками, а також шоу «Красненко LIVE», що наживо транслювалось на YOUTUBE-каналі.

Крім того, для майбутніх студентів факультет підготував ігри, яскраву фотозону із роздачею сувенірів та смачне частування протягом усього заходу.

Важливим моментом фестивалю був пробний творчий конкурс для абітурієнтів. Кожен охочий зміг продемонструвати знання і навички, загальну ерудицію, професійну зацікавленість та розкрити власні талант і здібності.

Досвідчений професорсько-викладацький склад надав фахові поради юним талантам, аби ті, у свою чергу, попрацювали над помилками та зміцнили свої сили перед вступом.

Справжнім сюрпризом став майстер-клас від зірки шоу-бізнесу, а саме українського телеведучого, актора, режисера, диктора, шоумена Григорія Решетніка.

 • «TEATRALY ART FEST»

Наступною підкорювала та запалювала серця молоді з різних куточків України кафедра режисури та майстерності актора факультету сценічного мистецтва, влаштувавши «Teatraly art fest». Школярі поринули в атмосферу перегляду вистави випускного акторського курсу з оригінальною сценографією та глибоким філософським змістом.

Також вступники стали учасниками змістовного тренінгу з акторської техніки та сценічної мови. Молоді продемонстрували уривок вправ, які щоденно виконують студенти, навчаючись в Університеті культури.

Зірковий виш – зіркові майстер-класи. До Університету культури завітала акторська династія Ступки. Дмитро та Остап долучились до творчого прослуховування, аби надати цінні поради як професіонали своєї справи.

Охочих проявити себе та потрапити до зіркового курсу відомих акторів було чимало.

 • «REMS PARTY»

Завершенням насиченого та емоційного дня стало «REMS PARTY» від кафедри режисури естради та масових свят факультету сценічного мистецтва.

Як правильно обрати вірш та байку, що краще – естрадний монолог чи стендап, що робити, якщо не вмієш професійно співати й танцювати, і наостанок, що таке етюд? На всі ці і багато інших запитань отримали відповіді вступники 2020, відвідавши майстер-класи викладачів-практиків з:

 • режисури естради
 • майстерності артиста
 • сценічного мовлення
 • сценарної майстерності
 • сценічного руху
 • пластики
 • пантоміми
 • пародії.

Окрім того, упродовж фестивалю абітурієнти побували на показі творчих робіт талановитої студентської молоді, насиченому світловими та звуковими спецефектами.

Захопившись унікальною атмосферою дійства, вступники пройшли попереднє прослуховування та отримали фахові консультації.

Зоряне життя, вражаючі шоу-програми, грандіозні телевізійні проєкти, концерти та унікальні артівенти, співпраця із зірками українського та світового шоу-бізнесу – яскравий приклад професійної реалізації студентів REMS.

Кульмінацією грандіозних фестивалів стала мотивуюча зустріч із Михайлом Поплавським.

«Для того, щоб реалізувати себе як професіонали, вам потрібно здобути вищу освіту. Ваші кар’єра, успіх і репутація залежать тільки від вас. Ви повинні бачити мету і не бачити перешкод. Рухайтеся тільки вперед. У кожному з вас я бачу майбутнє країни. На таких оптимістах тримається світ! Не зупиняйтеся на досягнутому. Ваша доля у ваших руках. Щастя, здоров’я, любові та мирного неба», – наголосив Михайло Поплавський і вручив абітурієнтам сертифікати про «Попереднє зарахування».

Цікаве спілкування, запальна творча атмосфера вишу, дружнє знайомство із студентською родиною та масштабні фестивалі неймовірно надихнули вступників та лише посилили їхнє бажання навчатись в Університеті культури!