Університет культури: знання, успіх, перспективи!

znanuspper-01

Університет культури – потужна освітня платформа з престижними творчими і бізнес-спеціальностями. Це мрія багатьох амбітних абітурієнтів, саме тому у виші щодня відбуваються Дні відкритих дверей, щоб ознайомити молодь із структурними підрозділами, умовами вступу, а також допомогти обрати омріяну професію.

Сьогодні до закладу вищої освіти завітали вступники з різних куточків України, які в майбутньому мріють стати студентами вишу.

Познайомившись із представниками штабу «Абітурієнт-2019», молодь вирушила на цікаву та пізнавальну екскурсію Університетом культури.

Творчі майстерні, інноваційні лабораторії і мультимедійні фахові аудиторії представили 10 престижних факультетів: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; зв’язків з громадськістю і журналістики; міжнародних відносин; кіно і телебачення; дизайну і реклами; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки; сценічного мистецтва; музичного мистецтва. Фахівці-практики влаштували для молоді незабутнє знайомство з університетом. На гостей чекали цікаві воркшопи, майстер-класи, тренінги відомих та успішних викладачів і студентів, а також чимало сюрпризів і подарунків.

znanuspper-01

znanuspper-01

znanuspper-01

Упродовж подорожі університетом абітурієнти дізнались що студентське життя насичене, яскраве, сповнене драйву і позитиву. Прикладом цього є незабутні й масштабні святкування 50-річчя Університету культури, хайпового Дня студента, посвяти у першокурсники, Halloween, Дня знань, TukWeek тощо.

Окрім того, школярів вразив візит до «Українсько-польського центру культури і мови». Вони довідались, що Університет культури співпрацює з багатьма провідними закладами вищої освіти і науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини та Франції. А починаючи із другого курсу, студенти проходять тримісячну практику за кордоном. Це дає змогу отримати цінний професійний досвід, поліпшити фахові вміння, навички і втілити свої мрії та амбіції в реальність.

znanuspper-01

znanuspper-01

Кульмінацією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським.

znanuspper-01

«В Університеті культури талановитим вхід без черги! Головне наше завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти реалізувати його.

Ви маєте прагнути здобути вищу освіту. Це забезпечить вам вдалий старт у професійне майбутнє. Я раджу вам вступати саме до Києва. Столиця дає великі можливості для реалізації ваших здорових творчих амбіцій. Якщо ви харизматичні, амбіційні та наполегливі, то обов’язково досягнете успіху.

Формуйте в собі лідерів. Виш зацікавлений у амбітній, креативній, талановитій і цілеспрямованій молоді. Зрозумійте, чого ви хочете, зробіть це своєю професією і це зробить вас щасливим.

Атакуйте життя, впевнено йдіть до своєї мети, крізь терни до зірок! Бажаю щастя, миру, здоров’я і шаленого кохання», – сказав Михайло Поплавський і розповів вступникам про конкурс на власній сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE із крутими подарунками! Головний ПРИЗ – iPhone X!

znanuspper-01

Абітурієнти були у захваті від Дня відкритих дверей в Університеті культури. Після екскурсії молодь жваво обмінювалась яскравими враженнями і ділилась планами щодо вступу до найкрутішого вишу країни.

znanuspper-01