Урочиста посвята першокурсників ФГРіТБ

uroposvfgr-01

В Університеті культури відбулась  посвята першокурсників Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

uroposvfgr-01

Організували свято студентський актив Кафедри готельно-ресторанного бізнесу, Кафедри міжнародного туризму та креативна команда «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

uroposvfgr-01

Привітав студентську молодь зі святом Михайло Поплавський та подарував солодкий презент – святковий торт.

«Радий вітати вас. Хочу побажати, щоб в майбутньому ви реалізували свої здорові творчі амбіції. Перед вами успішний зоряний шлях, який розпочинається з Університету культури.

Візьміть максимум від навчання у виші. Рухайтесь вперед до мети. Вірте в завтрашній день. Живіть у своє задоволення.

Щастя, добра, оптимізму і шаленого студентського кохання!» – сказав Михайло Поплавський.

uroposvfgr-01

До привітань приєднався ректор Київського університету культури Володимир Пилипів, який побажав молоді легкої сесії, прекрасних студентських років, плідного навчання та подальшої успішної реалізації в обраній професії.

uroposvfgr-01

Теплі слова прозвучали також і від заступника декана Христини Плецан, яка у своєму вітанні процитувала відому українську поетесу Ліну Костенко: «Не допустись такої мислі, що Бог пошле на нас неласку. Життя людського строки стислі. Немає часу на поразку» і додала – «Всі до успіху, всі до лідерства. Я у вас вірю».

uroposvfgr-01

«Сьогодні у вас велике свято. Я дякую вам і вашим батькам за те, що обрали Київський університет культури, оскільки з впевненістю можу сказати, що наша матеріально-технічна база відповідає всім сучасним вимогам і європейським стандартам. А висококваліфікований професорсько-викладацький склад першокласно навчає спеціалістів, конкурентоспроможних на ринку праці», – зауважив Президент Асоціації кулінарів України, професор, завідуючий Кафедрою готельно-ресторанного бізнесу Михайло Пересічний.

uroposvfgr-01

Декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КУК Галина Ніколаєнко і завідувач Кафедри міжнародного туризму Володимир Антоненко побажали студентам наснаги, високих оцінок, саморозвитку та здійснення мрій.

uroposvfgr-08

Аби довести своє право бути гідними звання студентів Університету культури, першокурсникам довелось позмагатися за символ студентства – студентський квиток.

uroposvfgr-10

Кожна із кафедр представила пісенно-музичні композиції, в яких продемонструвала власні таланти і креативний підхід до поставленого завдання.

Чарівним віденським вальсом та запальним танго привітали першокурсників студенти Кафедри хореографічного мистецтва.

uroposvfgr-08

На завершення святкового концерту для підтвердження свого статусу – студентів Київського університету культури, молодь виголосила урочисту клятву.

uroposvfgr-01

Після чого на всіх чекала неофіційна частина святкування за келихом ігристого шампанського та шматочком ніжного і смачного торта.