Усі ми діти Сонця!

usimy06

Чи знаєте ви, що професія актора не тільки цікава, але і досить складна? Якщо хочете стати чудовим професіоналом, то потрібно оволодіти теоретичними і практичними знаннями, а головне – навчитися гармонійно їх поєднувати. Саме цього вас і навчать у Київському університеті культури.

Студенти-випускники Кафедри мистецтва довели, що обрали «свій» професійний шлях, тому й не дивно, що дипломна вистава зірвала шквал аплодисментів від гостей заходу.

usimy06

«Ми найяскравіше, найпрекрасніше, що є на цій землі… Ми народжені Сонцем, це воно горить у нашій крові, воно океан енергії, краси і радості що п’янить душу…», – саме ці слова пролунали сьогодні зі сцени театральної майстерні Київського університету культури.

У виконанні студентів 4 курсу групи ТА-63 відбулася довгоочікувана прем’єра дипломної вистави за однойменною п’єсою М. Горького «Діти Сонця».

Студенти висловили подяку творчій майстерні народного артиста України В. М. Нечепоренко, доценту М. Г. Татаренко за злагоджену підготовку в роботі над виставою, професійний акторський рівень виконання, незабутні емоції і переживання та творчу атмосферу.

usimy06

Протягом 2-ох годин майбутнім акторам вдалося змусити глядача співпереживати, співчувати трагічним долям героїв. Творчій молоді вдалося достукатися до серця кожного глядача, які віддячили їм бурхливими оваціями та щирими емоціями.

Ми також дякуємо нашим молодим талантам, за чудово проведений час і бажаємо їм кар’єрного  росту та професійних здобутків.

До речі, кожен охочий може побувати на наших студентських виставах чи перформансах, для цього просто потрібно слідкувати за анонсами на сайті й за потреби зареєструватися.

usimy06

Якщо ж ви той, хто мріє стати актором, то ви повинні дещо знати.

Найголовніший плюс – це успіх, слава, всенародна популярність, любов глядачів.

Публічність цієї професії змушує завжди «тримати марку» в своїй поведінці, зовнішньому вигляді, а це звісно – результат величезної роботи над собою.  Діяльність актора пов’язана зі зміною професійних майданчиків, часто доводиться працювати у вечірній і нічний час при цьому необхідно мати бездоганний зовнішній вигляд і міцне здоров’я.

usimy06

Якщо ви готові до цього,маєте талант і бажання стати популярним та багатим, то Київський університет культури – це те місце, де зможете здобути освіту, яка стане основою вашої професійної реалізації.