В Університеті культури стартували Дні відкритих дверей!

vunstart01

Сезон відкритих дверей у богемному виші розпочали абітурієнти з Бориспільського району. Вже о 10 ранку до вищого навчального закладу прибули майбутні вступники, мета яких – зануритись у творчу атмосферу, отримати необхідну інформацію для вступу та зробити перший крок до мрії.

У головному корпусі університету молодь радо зустрічав штаб абітурієнтів на чолі з Вадимом Осаулою. Після експрес-реєстрації та спільного сельфі групи зі своїми гідами розпочали екскурсію омріяним вишем.

vunstart01

Першою зупинкою вступників стала Наукова бібліотека. Саме тут нашим абітурієнтам розказали про усі можливості щодо отримання та обробки інформації.

vunstart01

Випускники шкіл відвідали найрізноманітніші аудиторії закладу, де змогли ознайомитись з особливостями навчання кожного факультету. Поінформували молодь щодо умов вступу викладачі та декани факультетів музичного мистецтва, хореографії, культурології, режисури і шоу-бізнесу, економіки, права та IT.

vunstart01

Крім того, молодь побувала в науково-інноваційних навчальних лабораторіях факультетів дизайну та реклами, кіно і телебачення, журналістики та міжнародних відносин, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

vunstart01

Кожен випускник мав змогу поспілкуватись особисто із педагогами та студентами, дізнатись цікаву інформацію про навчання та дозвілля з перших вуст.

Одна з найкращих особливостей, як зазначали викладачі, – це те, що Університет культури – один із небагатьох закладів, після закінчення якого отримують два дипломи: український та європейський.

vunstart01

«Із майбутнім фахом остаточно я не визначилась, але знаю, що творчі професії – це моє. Хореограф, педагог, вокаліст, тобто всі, які пов’язані із мистецтвом», – розповідає абітурієнтка Катерина Семенченко.

vunstart01

Найочікуванішою та найяскравішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським у «Зірковому клубі лідерів».

«Зараз ви знаходитесь у найкращому університеті країни. Університет культури це – атмосферний богемний виш, потужний професорсько-викладацький склад, дружні відносини між студентами і викладачами, креатив та реалізація творчих здорових амбіцій.

Обирайте не університет, а професію! Адже, якщо зробите неправильний вибір, ви кожного ранку вставатимете з поганим настроєм, будете незадоволені роботою, людьми, що вас оточують, собою, а потім – і життям.

Будьте оптимістами, живіть на позитиві. Бажаю, щоб вам хотілося хотіти!» – сказав Михайло Поплавський.

vunstart08

Після зустрічі всі випускники активно робили селфі з Михайлом Поплавським та ділилися враженнями між собою про побачене. За словами абітурієнтів, знайомство з Університетом культури пройшло на найвищому рівні! Всі отримали тільки позитивні емоції та поставили перед собою ціль: обов’язково вступити до богемного вишу, адже Університет культури – університет успішних людей!