Ваш успіх починається з вибору улюбленої професії

vashus04

Вже більше двох місяців університет культури щодня зустрічає абітурієнтів зі всіх куточків України у рамках Днів відкритих дверей.

Найчастіше до нас приїжджають вступники з Києва й сусідніх областей, тому вони для нас уже рідні. Сьогодні зустрічали гостей зі столиці та Житомирської області.

Підготовка до ЗНО триває, але визначитися з вузом для абітурієнтів з кожним днем стає все важче.

vashus06

Молодь приїхала, аби на власні очі переконатись у комфортних умовах навчання в КУК, познайомитися з висококваліфікованим професорсько-викладацьким колективом, дізнатися про змістовні  та насичені студентські будні та унікальну можливість по закінченні вишу отримати одразу два дипломи – український та європейський.

Студенти були приємно вражені тим, що університет культури дає стовідсоткову гарантії щодо подальшого працевлаштування. У КУК складаються договори із кращими роботодавцями України. Наші студенти ще під час навчання обирають конкретне спрямування, де хочуть працювати, потім керівництво університету складає спеціальний договір, в якому зазначається, що після проходження успішної практики студент вже має місце роботи.

vashus06

Після ознайомлення з усіма творчими і бізнес-спеціальностями, абітурієнти цікавились правилами прийому на 2017-ий навчальний рік, умовами вступу і конкурсними предмети для складання ЗНО.

Найбільше молодь чекала на зустріч із Михайлом Поплавським.

«Ваш успіх починається з вибору улюбленої професії. Ви є режисерами свого життя. Оберіть мету і впевнено йдіть до неї, керуючись власними здоровими творчими амбіціями. Десять поразок варті однієї перемоги. Життя любить наполегливих.

Університет культури надасть вам найкращу професійно-практичну підготовку. Ми постійно розвиваємось, йдемо вперед і з кожним роком пропонуємо своїм студентам все більше нових можливостей», – сказав Михайло Поплавський.

vashus46

Режисурою модних дефіле зацікавилась Марина з Новоград-Волинської 4 школи Житомирської області. У майбутньому вона мріє працювати у модельній агенції або будинку моди і брати участь у різноманітних fashion-проектах міжнародного та національного рівня. Тому подавати документи планує на спеціальність «Менеджер індустрії моди».

vashus46

День відкритих дверей запам’ятався вступникам змістовним спілкуванням із талановитими та креативними студентами університету культури, уважними й доброзичливими викладачами, і головне – затишною родинною атмосферою мистецького вишу, до якого вже зовсім скоро молодь повернеться у ролі студентів КУК.