Вебінар від засновниці Business Travel Academy Наталії Гусарової

Молодь факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу взяла участь в онлайн-вебінарі з ділового туризму

У рамках інноваційної онлайн-практики та фахової підготовки студентів напряму «Туризм» факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури відбувся вебінар на тему «Business Travel».

Спікером туристичної зустрічі стала Наталія Гусарова, справжній професіонал своєї справи, засновниця Business Travel Academy, за плечима якої багаторічна праця у Travel Management Company, а також глобальній системі AMADEUS. Крім того, пані Наталія має великий досвід в індустрії ділового туризму, що наповнило її розповідь не лише викладенням основного матеріалу, але й історіями із власного професійного життя.

Студенти-туризмознавці одразу зацікавились темою вебінару, адже прагнули дізнатись, як успішно поєднати бізнес-поїздки з туристичними мандрівками.

«Діловий туризм в Україні є одним із найперспективніших напрямів сучасної туристичної галузі. Це корпоративні відрядження з метою перемовин, участі у презентаціях і нарадах, які влаштовують компанії; інсентив-тури (MICE-tourism), що є мотиваційною винагородою для кращих працівників; поїздки офіційних делегацій на конференції, конгреси, семінари; відвідування європейських і світових форумів; звернення в державні структури різних країн для отримання сертифікатів, ліцензій, дозволів», – підкреслила Наталія Гусарова.

За словами спікера, ділові люди, котрі працюють у різних професійних сферах, зокрема в освіті і науці, сподіваються упродовж бізнес-поїздок не лише долучитись до міжнародних конференцій, тренінгів, укласти вигідні угоди, але й мріють набути нові незабутні враження про країну, до якої вирушили. Забезпечують їх місцеві атракції, національна кухня, унікальні культурні пам’ятки. Особливо мандрівники прагнуть, окрім конференц-залів та екскурсій, ексклюзивних пропозицій. Приміром, гостям із США можна запропонувати поїздку до Чорнобиля.

«Діловий туризм в Україні потрібно розвивати на засадах української національної гостинності, через презентацію мальовничих і загадкових куточків природи та з урахуванням культурних традицій і колориту. Тоді виснажливі далекі мандрівки вдасться перетворити на яскраве святкове дійство і зрештою підвищити працездатність людей. Головне – створити такі умови, аби бізнес-туристи вподобали все і висловили бажання відвідати країну ще раз», – наголосила пані Наталія.

Приймаюча сторона, як зауважує спікер, безумовно має значні переваги, адже бізнес-туристи витрачають більше коштів, ніж звичайні подорожувальники, бо залишають там і фінанси компанії чи установи, яка їх відрядила.

Для студентів факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури вебінар став справжнім відкриттям, розширив знання про діловий туризм, а також показав можливості та перспективи його розвитку в Україні.

«Приємно слухати саме практиків, які безперервно в процесі роботи та добре знають сучасні тренди індустрії туризму», – поділилася враженням студентка 3-го курсу Ольга Дика.

«Наталія Гусарова – справжня бізнесвумен та приклад для наслідування в нашій країні», – акцентувала студентка 2-го курсу Марія Тараненко.

Молодь зосереджено заслухала професійний виклад матеріалу та занотувала найбільш важливі тези, а згодом чекає на новий, не меш інформативний онлайн-вебінар!