Вебінар з інформаційної грамотності

У Науковій бібліотеці започаткували серію вебінарів з інформаційної грамотності для студентської молоді всіх факультетів Університету культури.Днями на платформі відеоконференцій Google Meet відбувся перший вебінар для студентів-магістрів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Під час заходу студенти-магістранти, наукові керівники магістерських робіт та викладачі факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ознайомилися зі змістом та ключовими освітніми завданнями двох модулів: «Пошук інформації» та «Інструменти пошуку», що є складовими електронного курсу інформаційної грамотності «Проведення наукового дослідження».

Курс розроблено співробітниками науково-методичного відділу та відділу наукових комунікацій і публікаційної діяльності Наукової бібліотеки у 2021 році.

Мета курсу полягає у формуванні базових навичок пошуку, критичної оцінки, узагальнення інформації з різних джерел; підвищення ефективності проведення наукових досліджень студентами-магістрантами та аспірантами університету.

Вебінар відбувся за участю гарантів освітніх програм спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»: Батченко Людмили Вікторівни, доктора економічних наук, професора; Гаврилюк Алли Михайлівни, доктора державного управління, доцента; Русавської Валентини Андріївни, кандидата історичних наук, професора.

Модерувала захід Гаврилюк Алла Михайлівна – професор кафедри ГРіТБ. Освітньо-навчальну складову презентувала присутнім Скаченко Олена Олексіївна – завідувачка відділу наукової комунікації та публікаційної діяльності Наукової бібліотеки.

Запропонована форма освітньої колаборації між ФГРіТБ та Науковою бібліотекою запровадив новий формат співробітництва, що здійснюється в рамках щорічних методологічних семінарів, які проводяться для студентів-магістрів 1 і 2 року навчання на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Наступний захід відбудеться 27 жовтня 2