Вечір азарту

Студенти Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу влаштували яскравий вечір азарту у стилі «Коза ностри», продемонструвавши організаторський хист і талант до перевтілення.

Творчий клан івенторів зібрався цілеспрямовано – обговорити серйозну справу, але не обійшлось без сюрпризів.

Спочатку всі куштувати елітні напої та насолоджувались джазовими композиціями. Музичний супровід вечора забезпечував оркестр «СУВЕНІР» і тендітна виконавиця з унікальним тембром, яка з перших нот підкорила «мафіозі».

Аж раптом поважні дони зі своїми музами, співачка, дівчата кабаре, хлопці та шериф, що стежив за порядком – стають свідками випадкового вбивства. А далі розпочалось справжнє видовище з детективним сюжетом, де кожен доводив свою непричетність яскравими та харизматичними виступами.

Шериф округу провів розслідування, викликавши кожного присутнього на допит, аби викрити справжнього вбивцю і покарати порушника закону.

Драйвові та запальні танці талановитих юнаків і дівчат, прекрасний вокал, досконале володіння музичними інструментами й неперевершена акторська гра відводили підозру й відволікали зосередженого сищика, та даремно.

Спостерігав шериф і за фотозоною, біля якої із великим задоволенням фотографувались всі охочі; столиком, де бармен, що доповнив свято цікавими розмовами з відвідувачами, за склянкою білої, негазованої води. Дехто заслуговував його особливої уваги, наприклад сміливці, які перевіряли своє везіння у всім відомій грі «Російська рулетка».

Втім заплутати розслідування так і не вдалось. Убила дона, як виявилось, закохана жінка, котра не отримала взаємності. А в кінці розслідування, коли всім стало зрозуміло, хто ж скоїв злочин, дістала револьвер, піднесла до скроні та натиснула на курок.

Не хвилюйтесь – усі живі-здорові!!!)

«Вечір азарту» завершений. Злочин розкрито. Вітаємо творчу молодь Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу з емоційним та напруженим виступом, який у черговий раз засвідчив, що в Університеті культури навчаються найталановитіші студенти.