Вечірка студентів REMS на пароплаві!

Студенти першого та другого курсу отримали неймовірну можливість познайомитись один з одним ближче. Приємною несподіванкою стало те, що майже всі першокурсники відвідували день відкритих дверей, а саме тому, це було схоже на зустріч давніх знайомих.

Через декілька хвилин після зустрічі вони, як справжні режисери, об’єднались у єдиний творчий організм. Танці, пісні, конкурси та показ творчих програм – подарували атмосферу родини.

Тож наші студенти вирішили поділитися своїми враженнями з читачами:

«Емоції та враження почалися ще в той момент, коли до нас підійшли вже знайомі нам студенти та абітурієнти, з якими ми не бачилися ще з ДВД. Ці відчуття неможливо передати словами. Напевно…. це дитяча радість та метелики в животі. Одним словом – ЩАСТЯ!», – Михайло Варшавер, студент першого курсу.

«Ще вчора вони були абітурієнтами, а сьогодні вже першокурсники! Час неймовірно плине, але незмінним залишається їх щирість та мотивація творити, які потрапляють прямісінько в серце!», – Катерина Дудник, студентка другого курсу.

«Ця вечірка, об’єднала стільки талановитих людей на палубі! Здавалось, от-от і ми створимо нове телевізійне шоу, режисерами та учасниками, якого станемо – МИ!», – Нана Капіца, студентка першого курсу.

«Вечірка була дуже цікава насправді, перший курс мав змогу побачити, на скільки ми відкриті до них, та і взагалі, які ми драйвові та запальні! Думаю вони дуже швидко приєднаються до нас і будемо запалювати разом, адже вони дійсно круті, мені особисто дуже сподобалися студенти!
Весело потанцювали, поговорили, та надихнули один одного, що найголовніше! Чекаю нашої наступної зустрічі й нехай прибуде з вами режисура!», – Андрій Осипенко, студент другого курсу.

«Я ,справді, вдячний за те, що я отримав можливість ближче поспілкуватись  із людьми, які до сьогоднішнього дня були для мене загадковими особистостями», – Олексій Гарковець, студент першого курсу.

Як бачимо, студенти в захваті! Саме тому, очікуємо саме тебе, у нашій великій родині REMS!

Автор: Анна Невмержицька

Редактор: Анастасія Ткаченко

Джерело: https://rems.knukim.edu.ua/news/1804-vechirka-studentiv-rems-na-paroplavi.html

Підписуйся на наші соц. мережі, щоб завжди бути в центрі подій!

@kuk_official_profile

@rems_live