Весняний День іменинника

vesnde16

В університеті культури відсвяткували березневий День іменинника. Організувала святковий захід творча команда «Зіркового клубу лідерів».

vesnde19

У залі панувала надзвичайна весняна атмосфера. На винуватців свята чекала насичена концертна програма із цікавими конкурсами, сюрпризами, музичними привітаннями і, звичайно ж, солодкими подарунками.

vesnde19

Ведучими заходу були Євген Батюта та Ксенія Скорик, які розважали всіх і заряджали позитивом.

vesnde16

Приємним сюрпризом для іменинників стало вітання від Михайла Поплавського, який особисто вручив листівку-поздоровлення з найкращими побажаннями кожному зі студентів КУК та «Raffaello».

vesnde16

«Ми продовжуємо добру традицію в університеті культури – святкування Дня іменинника. Щиро вітаю вас.

Бажаю щоб в душі та серці завжди була весна! Щоб з вами завжди була віра,надія і любов! Ваш зірковий шлях розпочинається з КУК.

Я вас люблю, ціную та пишаюся вами. Ви –майбутнє України!» – зазначив Михайло Поплавський.

За келихом шампанського свої поздоровлення висловив іменинникам і ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

Запальні танці, пісні, жарти та море позитивних емоцій панували на святі весни – березневому Дні іменинника. Найактивніші студенти, що брали участь у конкурсах, отримали «культурики» – особливу валюту, яку в результаті вони змогли обміняти на призові сертифікати.

vesnde19

На завершення молодь зробила пам’ятне фото спільно з Михайлом Поплавським про незабутнє зіркове святкування Дня іменинника в університеті культури.