ВІДЕОЖАРА-2018

videozha-01

В епоху сучасних технологій нове покоління змінює традиційні способи отримання інформації на швидкісні. Ми вже не сидимо годинами в бібліотеках, щоб написати диплом або знайти необхідне. Ми не біжимо додому, щоб встигнути прослухати актуальні новини або переглянути останню серію улюбленого серіалу. Це все з легкістю можна знайти в Інтернеті.

videozha-01

Студенти Кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля ФСД стали учасниками третього Міжнародного фестивалю відеокультури «ВідеоЖара-2018». Грандіозний фестиваль столиці поєднав у собі зустрічі з топовими блогерами, інтерактиви, майстер-класи, ток-шоу та семінари від сертифікованих фахівців YouTube. Два дні промайнули на яскравих сценах, тематичних майданчиках, автограф-сесіях, батлах діджеїв і брейкдансерів, у розіграші призів й інтенсивах для ютуберів-початківців.

videozha-03

videozha-03

«ВідеоЖара-2018» подарувала киянам та гостям столиці унікальну можливість провести вихідні разом із друзями, взяти участь у різноманітних розвагах, зокрема у шоу-програмах та геймерських турнірах.

Організатори фестивалю впевнені, що найголовнішим відкриттям нашого століття є можливість заробляти на хобі і захопленнях. І найпоширенішим інструментом для цього можна впевнено назвати YouTube. Блоги замінюють ТВ-передачі, бренди запускають ролики, а в Європі і США вже давно прийнято робити масові блогерські з’їзди, на яких зустрічаються професіонали своєї справи.

videozha-01

У структурі дводенного фестивалю особливу роль відіграла конференція з відеомаркетингу «Конференція для брендів». Спікерами виступили провідні фахівці України та світу, серед яких: Павло Мунтян («СЕО Тооnbox», Кіпр), Микола Рогінець (CEO «AIR»), Анже Йереб (виконавчий креативний директор «BBDO Worldwide», «BBDO» Україна і Центральна Азія), Андрій Федорів (власник незалежної креативної компанії «Fedoriv»), Андрій Радевич (Industry Manager «Google Україна»), Віра Слівінська (директор агенції «AIR Brands») та інші.

videozha-01

Однією із найочікуваніших подій стало нагородження переможців премії «Блогосфера-2018», яке відбувалось за такими номінаціями як «Бренд-тренд» за результативне бажання підкорити YouTube и потоваришувати з топовими блогерами (переможець – «Maybelline»), «TV ♥ Youtube» за бажання показати найцікавіше не у телепрограмі, а у плейлисті (переможець – «СТБ»), «На стилі!» – за насичене життя в кадрі (переможець – JackBelozerov»), «GAme on!» – за найкрутіші летсплеї та потяг до зменшення кількості ноубів у веб-просторі (переможець – «TheBrainDit»), «Дитина Youtube» – за найяскравіше, найсмачніше, найголосніше дитинство на YouTube! (переможець – «Mister Max»), «Гумор ОК!» за уміння розсмішити того, хто натисне клавішу «play» (переможець – «Чоткий паца»), «Сяй»! за – закоханість в блогінг і бажання нагодувати мільярдну аудиторію YouTube (переможець – Регіна Тодоренко) та ін.

videozha-07

videozha-07

videozha-07

Понад 20 тисяч фанатів і гостей фестивалю на 60 тис. кв. метрах розваг стали цільовою аудиторією студентів Кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля.

Своїми роздумами ділиться Євгенія Котляренко«Від фестивалю «ВідеоЖара-2018» ми отримали незабутні враження, але найважливіше – це досвід. Ми розуміли, яка відповідальність покладена на нас і як на нас розраховують наші керівники. Великою радістю було побачити знаменитих блогерів та зіркових гостей, побувати на цікавих локаціях. Це був корисний фестиваль для початківців-блогерів, який пройшов успішно та залишив незабутні враження для студентів». Також Євгенія Котляренко дала корисні рекомендації для студентів І-ІІІ курсів Факультету соціокультурної діяльності: «Не лінуйтеся й не бійтеся потрапити на такі фестивалі, скористайтесь шансом співпрацювати з успішними івент-компаніями. Не втрачайте можливість, яка відчиняє двері у ваше яскраве майбутнє».

videozha-01

Костянтин Краснов: «Ми отримали можливість працювати івент-координаторами на фестивалі «ВідеоЖара-2018», однак, ми змогли не тільки попрацювати, але й чудово провести час в оточенні відомих блогерів, зірок українського шоу-бізнесу та життєрадісних гостей. Велике дякую організаторам за можливість долучитись до такого масштабного фестивалю. Ви – злагоджена команда, яка робить величезну роботу. Дякуємо!»

videozha-01

Анастасія Алєксєєнко: «Було цікаво, багатолюдно, атмосферно. Відкриваєш для себе нові професійні горизонти. Розумієш, що можеш, чого хочеш, а чому треба вчитися. Багато знайомств, нові люди, враження, обмін емоціями і досвідом. Вчишся сприймати все по-новому. Стаєш більш відкритим, потрапляючи в таку атмосферу. Відчуваєш себе важливою частинкою цілого всесвіту. Чудово працювати в команді, бути залученим до творчого процесу і налаштованим на потрібну хвилю. Багато всього: вражень, емоцій, роботи, зустрічей… Саме в такі моменти усвідомлюєш нові грані свого характеру, свої переваги і працюєш над недоліками. Подібна робота багато дає, але і багато чого вимагає, зокрема концентрації. Ніде не знайдеш стільки досвіду, як на практиці. Варто пережити, спробувати, помилитися, щоб досягти мети і стати кращим і у професійному, й у особистому плані. Кращим для себе: сильнішим, мудрішим і досвідченішим. Хочете спробувати – спробуйте! Будуть і помилки, але без помилок не буває професійного зростання».

videozha-01

Юлія Кузьменко«Отримавши можливість попрацювати на фестивалі «ВідеоЖара-2018», я й не підозрювала, що на мене чекає. Під час розподілу локацій обрала «Stars and Fans». Я навіть не очікувала, що буде настільки величезна кількість фанатів, які мріяли отримати автограф та зробити селфі з улюбленим блогером. Було незвично опинятись у різноманітних ситуаціях, які я самостійно вирішувала. Завдяки цьому здобула незабутній досвід, за що безмежно вдячна організаторам заходу. Окрім цієї локації на фестивалі було безліч цікавих зон, проте найяскравіші події відбувалися на головній сцені. Я отримала масу позитивних вражень, чудових емоцій та нових знайомств. Бути частиною такого свята – безцінно. Жодного разу не пошкодувала що вступила до КУК, який надає студентам унікальні можливості отримувати від студентського життя все найяскравіше».

videozha-01

Юлія Пінчук: «Мені дуже сподобалось бути волонтером на «ВідеоЖарі-2018». Я мала чудову можливість поспілкуватися з багатьма блогерами та з головою поринути у фестивальне життя. Неймовірна кількість людей, які задіяні у цьому заході, працюють як чітко злагоджений механізм. Хочеться висловити подяку організаторам за їх роботу».

videozha-01

Даря Юрченко: «Робота на «ВідеоЖарі» стала для мене корисним і цікавим досвідом. Передусім, захід виявився для мене дуже незвичним. Окрім того, що учасники фестивалю мали змогу побачити своїх кумирів, на території заходу було стільки різних зон, що я б сама провела ці два дні там в якості гостя. А говорячи про роботу в команді, мені шалено сподобалися організатори, які дуже ввічливо і дбайливо до нас ставилися. Фестиваль був наповнений морем позитивних емоцій і незабутніх вражень – навіть для волонтерів. Це саме той фестиваль, про який можна сказати: «хочу, щоб його проводили частіше». Мені здається, що на «ВідеоЖара-2018» було все для того, щоб відвідувачі могли дізнатися багато нового, навчитися чомусь корисному, по-справжньому відпочити і розважитися. Я дуже вдячна за можливість попрацювати там».

videozha-01

#ВідеоЖара-2018 – це надзвичайний захід, вартий того, щоб його запам’ятати. Оригінальна ідея, бездоганна реалізація і багато зусиль. Як переконалися студенти Кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля, саме ці складові є запорукою успішного та яскравого фестивалю.

videozha-01