Відвертий діалог з Антоном Геращенком

Молодь Університету культури має активну громадянську позицію та цікавиться  сучасними суспільно-політичними процесами, що відбуваються в країні.

Першокурсники Кафедри PR і журналістики зустрілись із відомим українським політиком, щоб поспілкуватися на гостро-суспільні та актуальні теми.

«Сьогодні до Університету культури завітав відомий український політичний і громадський діяч, радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова – Антон Геращенко», – представив поважного гостя Михайло Поплавський.

У свою чергу, чиновник подякував за запрошення та зазначив: «Я завжди із задоволенням приходжу на зустрічі зі студентами, вони мене надихають. До того ж, у вашому виші я вже вдруге і чудово знаю, що тут навчається обізнана та прогресивна молодь».

Далі спікер запропонував умовно розділити зустріч на дві частини: спочатку він проведе інформаційний екскурс на тему діяльності Міністерства внутрішніх справ, а потім усі бажаючі зможуть поставити йому запитання різної спрямованості.

«В Україні функціонує демократична система, у якій громадяни обирають парламент і президента, після того депутати Верховної Ради обирають Кабінет міністрів, який уже несе відповідальність за виконавчу владу», – розпочав діалог із першокурсниками Антон Геращенко.

Міністерство внутрішніх справ – один із найбільших органів виконавчої влади, для ефективної роботи якого задіяно близько 350 000 людей. Вони розподілені по 5-ти центральних органах виконавчої влади: Національна поліція, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України, Державна міграційна служба України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Майбутнім журналістам і піарникам було цікаво дізнатись про всі аспекти функціонування кожного органу влади та мету його створення.

Зокрема, радник міністра внутрішніх справ акцентував на важливості роботи прикордонників і зауважив: «Країна не може існувати без декількох речей: бюджету, податків, таємниць і без кордонів».

Далі молодь поставила спікеру чимало запитань щодо нового політичного курсу країни, реформування правової системи, вирішення геополітичних проблем та навіть – останніх провокаційних подій у Верховній Раді.

До речі, під час насиченої зустрічі стало відомо, що Антона Геращенка Кабінет міністрів України призначив заступником міністра внутрішніх справ. Тож усі присутні на заході мали чудову можливість першими особисто поздоровити політика.

А завершилася зустріч мотиваційною порадою від Михайла Поплавського: «Спілкуйтесь із впливовими, добрими і позитивними людьми – і ви станете успішними!».