Віктор Ющенко став почесним професором університету культури

vikush13

Сьогодні на запрошення Михайла Поплавського до Київського університету культури завітав відомий український політик, державний діяч, Президент України (2005–2010рр.) Віктор Ющенко.

Зустрічали високоповажного гостя запашним короваєм на вишитому рушнику з піснею «Многая літа» у виконанні Українського народного хору ім. Станіслава Павлюченка.

vikush31

Під час зустрічі Віктор Ющенко зосередив увагу на проблемі державної мови, культури, національної свідомості, єдності, та іміджу України в світі.

vikush01

«Ми маємо жити однією думкою, бачити одну ціль, формувати єдину синергію. Національна єдність виникає з мови. Мова – це суть національної ідентичності. В кожної європейської нації є своя державна мова. Якщо ми усвідомимо цю просту істину, за нами завжди буде стояти сильна держава.

Україна починається з тебе! Будьмо українцями! Слава Україні!», – сказав Віктор Андрійович.

vikush35

Михайло Поплавський зазначив: «Студенська молодь має великий потенціал, запал та енергію. У молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло формування особистості.

Україна – потужна країна. Вона заслуговує на гідне майбутнє! Тому треба зробити все, щоб ми, наші діти і онуки відчували гордість за країну, в якій живуть».

vikush08

vikush02

За словами Віктора Андрійовича, найсильніша силова політика– це культура. Якщо в нації є дух, вона завжди переможе. А внесок Михайла Поплавського у розвиток української культури є великою національною справою.

vikush42

Михайло Поплавський подякував Президенту України (2005–2010рр.) Віктору Ющенку за змістовну зустріч та вручив Диплом почесного професора Київського університету культури! На згадку подарував вишиванку на щастя, на долю, на довгі літа.

vikush47

vikush14

vikush48

«Зустрічі з провідними політичними діячами України і світу є прикладами для наслідування, надихають студентську молодь на нові звершення, формують національну свідомість, гідність, здоровий патріотизм. Вони дають можливість накопичити колосальний досвід на майбутнє.

Київський університет культури завжди був, є і буде національним по формі, змісту й духу. Студентство – це рушійна сила всіх суспільних процесів. Майбутнє України залежить від кожного з нас!», – зазначив Михайло Поплавський.

vikush49