Вілена Воронова: «Харизматиками народжуються, а людьми-брендами стають»

vilvor-02

На Кафедрі зв’язків з громадськістю та журналістики відбувся майстер-клас «Бренд: стратегія можливостей» відомого українського політбрендолога Вілени Воронової.

vilvor-02

Представив гостю завідувач Кафедри PR, доктор наук, професор Михайло Поплавський:«Ми продовжуємо серію майстер-класів із відомими успішними людьми, котрі діляться своїм багатим професійним досвідом. Сьогодні в Університеті культури генеральний директор міжнародного бренд-консалтингового агентства «BRANDING CONSULTINGVVV», брендмейкер, політбрендолог, релайтер – Вілена Воронова».

vilvor-02

«Бренд – це ментальна конструкція, котру люди сприймають емоційно на когнітивному рівні», – розпочала майстер-клас релайтер.

Спікер зауважила, що бренд буває особистісним, географічним, корпоративним, торгової марки та події.

Щодо особистісного Вілена зауважила: «Бренд – найкраща інвестиція в себе, котра приносить високі дивіденди. Для створення якісного бренду потрібно докласти багато зусиль та щодня проводити аудит свого часу, аби правильно його використовувати. Пам’ятайте, що харизматичними особистостями народжуються, а людьми-брендами стають».

vilvor-02

Також політбрендолог зазначила, що непотрібно соромитися своїх вад чи недоліків, тому що часто саме вони можуть стати вашою родзинкою, адже найбільше у світі нині вартує індивідуальність.

Разом із студентами релайтер обговорила перспективи створення бренду для України. На думку спікера, наша держава має великий потенціал для того, щоб зайняти одне з передових місць у світовому рейтингу туристичних країн.

vilvor-02

«Кожна місцевість має свою неповторність, яку потрібно неординарно презентувати. Наприклад, якщо говорити про Полтавщину, то одразу всі підсвідомо починають думати про галушки. Насправді ж, цей регіон має іншу сильну сторону – велику кількість висококваліфікованих стоматологів, які можуть залучити іноземних інвесторів для створення перспективної медичної бази. У такому випадку, багато людей будуть приїжджати на Полтавщину за стоматологічними послугами. Саме на цьому й варто акцентувати при формуванні бренду»,– сказала Вілена Воронова.

Генеральний директор міжнародного бренд-консалтингового агентства «BRANDING & CONSULTING VVV» наголосила на тому, що Університету культури – це чудовий бренд в галузі освіти.

vilvor-02

До того ж, звернулась до студентів зі словами: «У вас дуже потужна кафедра, котра випускає справжніх фахівців в галузі піару та журналістики. Саме ви, молоде покоління, своїми словами та діями будите створювати новий бренд «Україна», який стане ще більш відомим у всьому світі. Бажаю вам удачі, творчого натхнення та стрімкого кар’єрного росту. Хочу подякувати за теплий прийом, позитив і щирі усмішки».

На знак вдячності за такий цікавий та інформативний майстер-клас студенти та викладачі презентували пані Вілені букет квітів і на згадку про чудову зустріч   робили  спільні фото та селфі.

vilvor-02

vilvor-02