VIP-party. Молодь обирає Університет культури!

В Університеті культури відбувся масштабний захід для абітурієнтів з усієї України – VIP-party з Михайлом Поплавським, а також підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ !

Понад тисячу абітурієнтів завітали до культурно-мистецького вишу для того, щоб представити свій талант фахівцям, особисто познайомитися із зірковими викладачами, поринути у студентську атмосферу та детально ознайомитись з  умовами вступу.


 

 

Феєрична атмосфера панувала в Університеті культури: драйвова музика, щирий сміх, запальні танці, яскраві кульки, конкурси і подарунки! Молодь була в захваті від незабутнього VIP-прийому!

Кожен із  факультетів приймав абітурієнтів по-особливому: інтерактивні майстер-класи, воркшопи, тренінги, пробні творчі конкурси, презентації, фестивалі, лекції, розіграші, фан-зустрічі з успішними студентами й випускниками – все це чекало на амбітних і цілеспрямованих вступників.

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики пройшов медіа-фестиваль, в рамках якого молодь мала змогу відвідати майстер-клас топ-викладача ФЗГіЖ Ігоря Парфенюка і поспілкуватись із зірковою студенткою, акторкою серіалів «Школа» та «Київська зірка» – Іриною Кудашовою.


Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу влаштував для гостей майстер-класи з інноваційного туризму та барної справи від Юлії і Антоніни Цегельник та інтерактивну зустріч із провідним викладачем ФГРіТБ, директором мережі ресторанів «Київська реберня» Сергієм Красовським.

Хореографічне мистецтво вразило молодь практичними заняттями від зіркових викладачів: Катерини Лук’яненко та Максима Бевза з сучасної і бальної хореографії. Неймовірно зацікавив шанувальників танцю й майстер-клас талановитого студента спеціалізації «Сучасна хореографія», харизматичного танцівника-постановника найрейтинговіших шоу країни, учасника телевізійного шоу «Танці з зірками» та засновника школи повітряної хореографії «ТАТА АРТ АНГАР» – Євгена Кота.


Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу зорганізував інтерактив «Хто такий студент ФІМіШБ?», практикум з акторської майстерності, тренінг «Івент-захід. Від створення ідеї до втілення у життя», майстер-клас «Супермодель по-українськи» від моделі світового масштабу Олени Ясинської та зіркову зустріч із Сержиком Файним – суперфіналістом реаліті-шоу «МастерШеф–8».


На Факультеті міжнародних відносин відбувся Всеукраїнський форум лідерів. У програмі були представлені лекції на теми «Лідери країни ХХІ ст. Хто вони?», «Роль політичних лідерів на міжнародній арені». Зацікавлені абітурієнти пройшли тест на лідерство, практикували командну роботу, генерували й представляли унікальні проекти.

На Факультеті інформаційної політики і кібербезпеки молодь завітала на майстер-клас Миколи Лукашука з теми «Як побудувати успішну кар’єру Digital-маркетолога» і прослухали лекцію «Скіфо-античне ювелірне мистецтво. Експертиза цінності».

Представники Факультету сценічного мистецтва приймали талановиту молодь на творчому прослуховуванні, яке проводив український актор, заслужений артист України – Анатолій Тихомиров.  У цьому році Анатолій Юрійович набирає авторський курс акторів театру і кіно. А професійні вміння зі сценічного мистецтва, здобуті в Університеті культури, презентували студенти зіркового курсу народного артиста України Остапа Ступки під керівництвом Марини Сороки. До того ж, абітурієнти мали змогу поспілкуватись із зірковою студенткою ФСМ, суперфіналісткою проекту «Голос країни», акторкою серіалу «Школа» Анною Трінчер.


На Факультеті кіно і телебачення візитери побували на ток-шоу «Красненко LIVE»; відвідали майстер-клас ведучого телеканалів UA:Перший, «112 Україна» та пісенного конкурсу «Євробачення» – Тимура Мірошниченка; поспілкувались із журналістом, сценаристом, ведучою телеканалів «Еспресо», «2+2» – Ольгою Нємцовою. Крім того, ФКіТБ влаштував для амбітних абітурієнтів МЕГАконкурс «Селфі-ПАТІ» з призовим фондом 100$.


Також відбулися пробні творчі конкурси на Факультеті дизайну і реклами та Факультеті музичного мистецтва. Зіркові педагоги презентували випускникам спеціалізації, розповіли про насичене студентське життя і надали цінні поради щодо підготовки до фахових іспитів.На VIP-party відбулись мотиваційні зустрічі із Михайлом Поплавським.

«Радий вітати вас на VIP-party в Університеті культури! Я дуже радий, що в Україні так багато талановитої, креативної та цілеспрямованої молоді!

В Університеті культури на вас чекає: незабутня студентська атмосфера, позитивна енергетика, зірковий професорсько-викладацький склад і потужна матеріально-технічна база!

Ви маєте знати, чого хочете від життя!

У вас має бути мета. Мета – це крила. Бажаю вам успішного українського злету!

Я хочу, щоб ви стали успішними, багатими, популярними і щасливими.

Ви майбутня еліта України! Вам творити новітню історію України! Успішні українці – успішна Україна!», – сказав Михайло Поплавський.

У рамках VIP-party в Університеті культури пройшло нагородження учасників масштабного всеукраїнського конкурсу #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, які будуть навчатися у богемному виші безкоштовно.

Серед тисячі конкурсантів з усієї України та неймовірної кількості робіт компетентне журі, а саме – представники професорсько-викладацького складу від кожного з обраних факультетів та студентський парламент, обрали 22 кращих із кращих – талановитих, креативних і цілеспрямованих учасників.

Михайло Поплавський привітав обдаровану молодь і вручив сертифікати переможців.

Всім іншим Михайло Поплавський подякував за участь і оголосив про продовження конкурсу «Талановитим вхід без черги», фінал якого відбудеться у червні 2019 року.

Абітурієнти довідались, що студенти Університету культури навчаються за новітніми освітніми програмами, лекції проходять у сучасних фахових аудиторіях та лабораторіях з мультимедійним обладнанням. До того ж, виш активно співпрацює із провідними університетами Польщі, Італії, Англії, Франції і Німеччини. А практику молодь проходить у провідних корпораціях столиці та країн Європи. Така можливість виділяє університет серед інших вищих навчальних закладів і дозволяє випускникам гідно конкурувати на міжнародному рівні.

VIP-party неодмінно запам’ятається молоді атмосферою творчого драйву, шаленою енергетикою, яскравими враженнями, зірковими гостями, пізнавальними майстер-класами, знайомством та спілкуванням з Михайлом Поплавським.

Реалізуй свої мрії в Університеті культури!