Випускники Київщини в Університеті культури!

В Університеті культури для талановитої та амбітної молоді – двері завжди відчинені! Цієї п’ятниці на гостину до вишу завітали випускники шкіл Києва та Київської області.

Молодь мала можливість поринути у студентську атмосферу, поспілкуватись із викладачами, дізнатись умови вступу й побувати в інноваційних фахових та мультимедійних лабораторіях факультетів вишу.

Абітурієнти дізнались, що навчання в Університеті культури відбувається за творчими та бізнес-спеціальностями на 10-ти факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; міжнародних відносин; зв’язків з громадськістю і журналістики; музичного мистецтва; хореографічного мистецтва; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; сценічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки.

Під час Дня відкритих дверей молодь познайомилась із найкращими педагогами – справжніми професіоналами своєї справи, видатними акторами та режисерами театру і кіно, хореографами, відомими співаками, теле- та радіоведучими, рестораторами, дизайнерами, стилістами, політтехнологами, корифеями сфер піару і журналістики.

В Університеті культури на вступників чекало чимало сюрпризів і несподіванок, але найголовніше – вони мали змогу особисто поспілкуватись із Михайлом Поплавським.

«Ваше майбутнє залежить тільки від вас! Ви повинні бачити ціль і не бачити перешкод. Рухатись тільки вперед – у напрямку своєї мети. Будьте сильними, перспективними та унікальними. Правильний вибір професії – шлях до успіху!

Бажаю вам добра, любові, оптимізму, яскравих звершень та перемог», – зазначив Михайло Поплавський.

День відкритих дверей видався насиченим на враження та емоції, молодь раділа цікавим зустрічам та новим друзям, яких в майбутньому буде ще більше.

А ти вже побував на Дні відкритих дверей? Університет культури чекає саме на тебе!