ВИПУСКНИКИ ТА СТУДЕНТИ REMS ОРГАНІЗУВАЛИ ДВА ШОУ ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

НСК Олімпійський

Головний режисер сценічного майданчику – Випускник REMS Денис Сало!

Особливою родзинкою концерту буде світлове оформлення дійства від компанії “Alight” засновником і директором якої є Випускник та викладач REMS Володимир Андрусишин. У шоу буде задіяно найбільшу кількість світлових приладів за всю історію української незалежності — 1500.

Під час концерту над НСК Олімпійський глядачі побачать унікальне шоу дронів від компанії “Skypix” серед засновників якої Випускник REMS Анатолій Єрохін.

Серед режисерської та адміністративної групи – студенти різних курсів та випускни різних років REMS

Всього на шоу задіяні більше шестидесяти REMS-ів.

Ковчег

Також випускники та студенти REMS в центрі Києва створили унікальний проект на Михайлівській площі, де поєднались десять століть української музики в одному концерті!

Підписуйся на наші соц. мережі, щоб завжди бути в центрі подій!

@kuk_official_profile

@rems_live