Вірно обрана професія – це основа вашого успіху

virnobr03

У стінах Київського університету культури з радістю зустріли випускників Корсунь-Шевченківського педагогічно училища (Черкаська область) на Дні відкритих дверей.

За традицією, у холі університету молодших спеціалістів чекали представники профорієнтаційного штабу «Абітурієнт‑2017», які разом зі студентами і викладачами розповіли гостям про навчання і дозвілля в КУК: спортивні факультативи, гучні вечірки, майстер-класи професіоналів і сучасний підхід у навчанні.

В аудиторіях кожного факультету на студентів чекали декани, завідуючі кафедр і викладачі вишу. Професорсько-викладацький склад проінформував майбутніх студентів про великий вибір популярних спеціальностей, які пропонує навчальний заклад, та про особливості й переваги навчання в КУК.

virnobr15

virnobr18

Приємною новиною для студентів училища стала можливість вступу до університету культури на 2 та 3 курси без ЗНО. Також неабияке зацікавлення у вступників викликала інформація про міжнародну співпрацю із вищими навчальними закладами Європи, перспектива проходження студентської практики у закордонних компаніях та можливість отримання подвійного диплому: українського та європейського одночасно.

Після такої захопливої і вражаючої екскурсії майбутні студенти КУК ділилися емоціями і з радістю спілкувалися з журналістами університету.

«КУК – це університет, у якому можна досягти чималих висот завдяки власному таланту. Студентів навчають дійсно цікаві особистості, а якість навчання забезпечує гарне технічне оснащення. Я сподіваюсь не лише вступити до КУКу, але й стати учасницею програми «Подвійний диплом», за якою зможу отримати українську та європейську освіту», – відзначила випускниця Корсунь-Шевченківського педагогічного училища Майя. У Київському університеті культури дівчина обрала для себе престижну спеціальність «Менеджер шоу-бізнесу».

virnobr08

За традицією, вступники зустрілися з Михайлом Михайловичем Поплавським, який звернувся до них із дуже надихаючою промовою, а також з ентузіазмом відповідав на всі поставленні запитання.

«Відчуйте душею і серцем, чого ви хочете, що робить вас щасливими, і зробіть це своєю професією. Вірно обраний шлях – це основа вашого успіху, гарантія реалізації здорових амбіцій.

Ставте високу мету і досягайте її. Атакуйте життя та рухайтесь вперед. Впевнений: на оптимістах і ентузіастах тримається цей світ!» – Наголосив Михайло Поплавський.