Вища освіта – це шлях до успіху

vishcesh01

Київський університет культури продовжує Дні відкритих дверей. Мрієте на власні очі побачити найпопулярніший столичний ВНЗ і відчути драйвову атмосферу КУК? Приходьте, ми чекаємо на вас!

vishcesh02

А сьогодні до нас завітали випускники з Дніпропетровської, Львівської і Миколаївської областей. Майбутні першокурсники, зареєструвавшись у штабі «Абітурієнт-2017», розпочали екскурсію богемним університетом.

vishcesh02

Вступники відвідали інноваційні аудиторії та лабораторії КУК. В яких представники професорсько-викладацького складу вишу розповіли абітурієнтам про престижні спеціальності університету, перспективи реалізації здобутих професійних навичок, участь студентської молоді у громадському, спортивному та культурному житті КУК.

«Я приїхала до КУК тому, що мені розповідали друзі про навчання тут, про тепле ставлення викладачів до студентів: вони підтримують, допомагають реалізувати себе та дають важливі поради кожному. Впевнена, тут можна досягти будь-яких висот!», – поділилася першими враженнями абітурієнтка Юлія.

vishcesh01

Кульмінацією заходу стала зустріч молоді із Михайлом Поплавським.

«Ви знаходитеся у найкрутішому виші України – Київському університеті культури, – звернувся до абітурієнтів Михайло Поплавський. – Наше головне завдання – допомогти вам визначитися, чого ви хочете від життя. Не зупиняйтеся! Якби важко не було, ви повинні рухатися вперед, продовжувати навчатися. Вища освіта – це шлях до успіху.

Ми сповідуємо філософію переможців і лідерів. Будьте активними, вчіться комунікувати зі світом, вивчайте іноземні мови, комп’ютерні науки. Атакуйте життя і йдіть крізь терни до зірок!»

vishcesh02

Окрему увагу вступників Михайло Поплавський зосередив на міжнародній співпраці навчального закладу: «КУК обрав європейський вектор розвитку. Наші студенти проходять практику і стажування у закордонних компаніях та мають змогу одночасно отримати два дипломи: український та європейський!».

Вступників приємно здивувала також новина про можливість вступу одразу на 2 і 3 курси без складання ЗНО з освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» на усі спеціальності.

Майбутня студентка Кафедри мистецтва Тетяна відзначила, що неодмінно хоче скористатися шансом вступу до КУК без ЗНО: «Зараз я навчаюсь у Миколаївському коледжі культури і мистецтв на спеціальності «Сценічне мистецтво». У КУК хочу продовжувати опановувати акторський фах, тому вступатиму одразу на 3-ій курс. Помітила, що студенти вишу відрізняються харизмою, амбітністю та лідерськими якостями. Переконана, що зможу стати частиною родини КУК».

vishcesh01

На такій позитивній ноті завершилася екскурсія університетом культури. Незабутні емоції про День відкритих дверей надовго залишаться у серцях наших гостей.