Вишиванка – мій світ!

Щороку у третій четвер травня вся Україна гучно святкує Всесвітній день вишиванки, покликаний зберегти та популяризувати споконвічні українські традиції носіння національного етнічного одягу в повсякденному житті.

Саме сьогодні чимало жителів України доповнюють свій звичний гардероб вишиваним вбранням або будь-яким елементом традиційного костюму. Цьогоріч ніщо не стало на заваді відзначення ювілейного, уже 15-го Дня вишиванки.

В Університеті культури з нагоди свята влаштували урочистий онлайн-флешмоб «Вишиванка – мій світ!». Захід, у якому взяли участь студенти і викладачі вишу, одягнувши українські вишиванки, відбувся в рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції-фестивалю «Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації» факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Михайло Поплавський, приєднавшись до флешмобу, побажав усім зміцнення української ідентичності і процвітання незалежної України, наголосивши, що вишиванка – це генетичний код нації!

Підтримали національне святкування і в інших вишах України, а також світу: учасники з Польщі, Словаччини, Вірменії, Італії, Туреччини, Туркменістану та Австралії доповнили неповторний колорит дійства й засвідчили глибоку шану і відданість українським національним традиціям.

Однак святкуванням онлайн в Університеті культури не обмежились, студентська молодь і науково-педагогічні працівники вийшли на головну площу вишу, аби висловити власну патріотичну позицію і продемонструвати яскраве національне вбрання, що символізує для кожного любов до рідної України!