ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

vitzper04

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі» студентку 4-ко курсу  кафедри міжнародного туризму Факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу  МЕГЕЙ  Руслану.

Уже 5-й рік  поспіль відомий туристичний оператор TPG в рамках реалізації благодійної програми «Стипендіальна програма TPG» проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, що мають практичну спрямованість. У конкурсі «Майбутнє туристичної галузі» беруть участь студенти вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю «Туризм». Зауважимо, що в Україні їх аж 87!

Від Київського національного університету культури і мистецтв у фінал конкурсу пройшли наукові роботи студенток 4-го курсу кафедри міжнародного туризму Мегей Руслани та Халіманенко Вікторії (науковий керівник – доцент кафедри  міжнародного  туризму Ткаченко Тетяна Іванівна).

Публічний захист наукових робіт відбувся 12 грудня 2016 року на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Фіналістів привітав директор Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  Ліптуга Іван Леонідович.

У своєму зверненні до майбутніх фахівців-туризмознавців, Іван Леонідович наголосив на пріоритетних напрямах розвитку туризму в Україні та завданнях, що окреслені перед туристичною галуззю.

Зауважимо, що публічний захист наукових робіт оцінювала конкурсна комісія, до складу якої входять відомі науковці та освітяни в галузі туризму, а також представники відомих туроператорів.

За результатами конкурсу «Майбутнє туристичної галузі» 1 місце одноголосно виборола студентка КНУКІМ  Мегей Руслан. Вона отримала диплом переможця, іменну стипендію на 2017 рік  у розмірі 1200 грн. на місяць та запрошення на роботу у туристичну компанію TPG. 2-ге місце комісія віддала студентці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а 3-місце – студентці Київського національного  торгівельно-економічного університету.

Другий  фіналіст від КНУКІМ – Халіманенко Вікторія отримала грошовий приз в номінації «Симпатії конкурсної комісії».

Попереду у студентів Кафедри міжнародного туризму Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ ще чимало нових перемог. Отож бажаємо успіх та нових звершень!

vitzper02