Вручення дипломів магістрів КУК!

magist01

У Київському університеті культури провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам.

Яскраве святкування організували представники «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

magist03

Зала для грандіозного заходу була прикрашена золотими повітряними кульками – символами зіркового майбутнього КУКівців, а на столах випускників чекали шампанське, «Raffaello» та квіти.

Для того, щоб особисто привітати магістрів університету і вручити їм дипломи про вищу освіту, на свято завітав Михайло Поплавський.

magist04

«Випуск у зірковому виші – Київському університеті культури – це історична та епохальна подія!

Вітаю вас, бажаю максимально реалізувати свої творчі амбіції, наполегливо йти до успіху і досягати своєї мети.

Будьте щасливими, креативними, живіть по максимуму, пам’ятайте, що старт вам дав Київський університет культури! В добру путь!» – сказав Михайло Поплавський.

magist05

Поздоровив магістрів і ректор вишу Володимир Пилипів, відзначивши, що диплом університету культури надає великі можливості та перспективи випускникам реалізувати себе як в Україні, так і за кордоном.

magist06

Після отримання омріяного документа про вищу освіту магістрами кіно- і телемистецтва, готельно-ресторанної справи, економіки підприємства, документознавства та інформаційної діяльності, книгознавства, бібліотекознавства і бібліографії, правознавства, культурології, музейної справи та охорони пам’яток культури, менеджменту індустрії моди, менеджменту шоу-бізнесу, театрального мистецтва, хореографії, музичного мистецтва, журналістики, зв’язків з громадськістю, видавничої справи та редагування і дизайну щирі побажання випускникам висловили завідувачі кафедр.

magist07

Талановиті студенти університету подарували КУКівцям святковий концерт.

magist08

Зворушливі слова вдячності університету, своїм викладачам, одногрупникам та Михайлу Поплавському сказали і самі випускники.

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника Київського університету культури.

magist09