Welcome to TukWeek!

Найфеєричніша подія осені – теплий і яскравий гарбузовий тиждень моди TukWeek. Шостий рік поспіль Університет культури продовжує свою fashion-story, презентуючи неймовірні зачіски, дивовижний мейкап і оригінальний стиль під час дефіле.

Завідувачка кафедри фешн-бізнесу Людмила Дихнич пригадала історію започаткування гарбузового тижня моди, що уже став традиційним. Людмила Петрівна підкреслила важливість проведення таких унікальних заходів для творчої молоді, яка тільки розпочинає свій шлях у сфері модної індустрії.

Над концепцією показу, його постановкою та сценографією працювали майбутні менеджери індустрії моди, а от над стилізацією образів, поєднавши етнічні українські мотиви та інноваційні тренди, – дизайнери зачісок та стилю.

Демонстрували красу, самобутність та вишуканість, відтворену в оригінальних колекціях, моделі – юнаки та дівчата, які доклали максимум зусиль, аби підкреслити неповторність авторського задуму.

Режисерами-постановниками fashion-проєкту були студенти четвертого курсу кафедри режисури естради і масових свят, що є творцями багатьох мистецьких заходів вишу.

Автори етноколекцій вражали креативними зачісками із квітковими малюнками на волоссі, мейкапом та бодіартом з українським орнаментом, які гармонійно доповнювали барвисті вишивані сорочки та джинси, льняні сукні і різноманітні аксесуари.

Також були представлені ексклюзивні образи, створені за допомогою яскравих фарб у макіяжі, квіткових композицій у зачісках та різнобарвних стрічок, котрі прикрашали одяг моделей цікавими об’ємними візерунками.

Дефіле відбувалось у супроводі мелодій талановитих виконавців факультету музичного мистецтва. У святковій програмі звучала пісня «Заблукала» від вродливої Ізабелли, композиція «Фантастична жінка» у виконанні Христини Юрчило та народна співанка «Чом ти не прийшов», котру подарувала присутнім Ярослава Мрія.

Генеральним спонсором і партнером показу була ТМ Matrix, яка презентувала унікальну осінню колекцію аксесуарів з овочів. Провідні стилісти прямо на сцені створювали зачіски за допомогою гострого перцю, капусти, буряка, часнику, оздоблюючи колоссям і квітами.

Також компанія влаштувала церемонію нагородження найкращих осінніх образів 2019, розроблених студентами кафедри фешн-бізнесу!

А поки у залі панувала атмосфера вишуканості і драйву, у холі вишу всі охочі фотографувались біля fashion-локації, яку підготували менеджери індустрії моди.

Михайло Поплавський привітав студентів вишу із фешн-подією:

«Вітаю вас із прекрасним святом осені! Гарбузовий тиждень моди TukWeek – це унікальний захід. Дякую всій команді за таку чудову організацію. Найголовніше – це ваші оригінальність, природна краса, творчі амбіції. Надихайтеся, творіть та успішно самореалізовуйтесь. Щастя, добра та шаленого студентського  кохання! Краса врятує світ!»

Гарбузовий тиждень завершено. Студенти кафедри індустрії моди захопили своїми талановитими показами, оригінальними зачісками, фантастичним гримом та креативними ідеями. Чекаємо наступного TukWeek, щоб побачити, чим вражатиме молодь університету культури «one year later».