WELCOMЕ TO УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ!

В Університеті культури відбулась урочиста зустріч-знайомство першокурсників із майстрами курсів, кураторами, викладачами і завідувачами кафедр.

Для молоді підготували інформативну та захопливу святкову програму, під час якої вона довідалась про змістовне й цікаве навчання у виші. Студентів, котрі обрали для себе спеціалізацію «Хореографія», вітали відомі балетмейстери. Вже за декілька днів майстри розпочнуть розкривати таланти амбітних першокурсників-танцюристів. Серед зіркових викладачів: Григорій Чапкіс, Раду Поклітару, Олександр Лещенко, Олена Шоптенко та інші.

Дизайнерам-першокурсникам влаштували тепле знайомство у родинному університетському колі, аби студенти з різних куточків України вже з перших днів змогли знайти собі друзів та адаптуватися у столиці.

Майбутніх медійників із чудовим вибором фаху вітали їхні наставники – провідні українські журналісти, політтехнологи та іміджмейкери, які зазначили, що «піарник» і «журналіст» входять до списку найвпливовіших професій світу.

А от студентів-міжнародників запросили на святковий дипломатичний прийом, де пройшла зустріч з метою встановлення дружніх взаємовідносин та обговорення розвитку професійних перспектив в Україні і за кордоном.

Під шквал овацій та радісних вигуків поздоровив першокурсників Михайло Поплавський: «Радий вітати в Університеті культури! Історія успіху кожного з вас починається вже сьогодні. Бажаю вам добра, оптимізму, віри в завтрашній день і шаленого студентського кохання!»

Кафедри готельно-ресторанного бізнесу і міжнародного туризму влаштували для молоді драйвову концертну програму із запальними танцями, піснями й жартами. Першокурсники були в захваті від такого атмосферного прийому і вкотре впевнились, що вони дійсно потрапили до найбогемнішого університету країни.

Не менш емоційними та захопливими були зустрічі й на інших кафедрах: естрадного вокалу; державного управління і права; дизайну, зачіски та стилю; і звісно ж, мистецтв; кіно та телемистецтва, де працюють із молоддю видатні митці: Ахтем Сеітаблаєв, Остап і Дмитро Ступки, Володимир Мойсеєнко, Микола Боклан, Богдан Бенюк, Володимир Горянський, Костянтин Грубич, Петро Мага, Григорій Решетнік, Тимур Мірошниченко.

Завідувачі кафедр та куратори груп розповідали про всі особливості й переваги навчання в Університеті культури, закликали бути активними, проявляти свої творчі та організаційні здібності, долучатись до загальноуніверситетських заходів і наукових проектів.

Також першокурсники дізналися, що впродовж навчання на них чекає безліч майстер-класів, зіркових зустрічей і фахових тренінгів.

Урочиста зустріч завершилась фотосесіями та смачним тортом. А вже завтра студенти першого курсу разом зі своїми наставники вирушать на вечірку теплоходом по Дніпру!

Університет культури – це яскраві і незабутні студентські роки!