WINTER MAGIC FEST

WINTER MAGIC FEST – унікальний проєкт зимової магії перевтілень у яскраві стилістичні образи, який влаштували онлайн талановиті та креативні студенти факультету індустрії моди і фешн-бізнесу.

Неповторні образи, які презентувала творча молодь упродовж місяця в соцмережах, були створені відповідно до тематичних блоків: КАЗКОВИЙ ПЕРСОНАЖ і PARTY LOOK.

Обравши «Казковий персонаж», учасники за допомогою гриму представили героїв улюблених фільмів і казок.

А от повний стилістичний образ для новорічної вечірки, конкурсанти підготували, віддавши перевагу «PARTY LOOK». Також цей блок передбачав окреме створення святкового макіяжу та оригінальної зачіски для обкладинки глянцевого журналу.

Це був неймовірний вибух студентського креативу і магії творення. Талановиті учасники вражали фантасмагорією, стильовими рішеннями, цікавими концепціями та довершеним виконанням гриму й візажу.

Переможницями WINTER MAGIC FEST стали авторки 10 оригінальних і найкращих, на думку фахового журі, образів:

• Олександра Бабак
  • Каріна Ніколаєнко
  • Майя Хохич
  • Валерія Юр’єва
  • Анна Колосова
  • Тетяна Діденко
  • Владислава Турченко
  • Ірина Верещагіна
  • Марина Ворнікова
  • Анастасія Шестопалова.

До речі, серед них і 2 талановиті абітурієнтки Марина Ворнікова та Анастасія Шестопалова, які долучившись до конкурсу, отримали сертифікати факультету індустрії моди і фешн-бізнесу Університету культури за креативність і цікаві образи.

За підсумками фестивалю не обійшлось без подарунків для всіх конкурсанток-переможниць, їм передали професійні засоби догляду за волоссям від постійних партнерів і друзів кафедри, бренду «Estel».