Workshop від Лаури Бохенен

worksho-01

Університет культури – це якісна освіта міжнародного рівня. Дисципліни у навчальному закладі проходять як українською, так й іноземними мовами. Зі студентами займаються носії мов, викладачі провідних вишів країн Європи та США.

Цього разу першокурсникам Факультету журналістики і міжнародних відносин виключно англійською мовою провела воркшоп «Концепції створення реаліті-шоу» американка Лаура Бохенен.

Лаура – професор американського університету з 20-річним досвідом викладання англійської мови як другої іноземної.

До речі, в Університеті культури Лаура Бохенен не вперше. На запрошення завідувача Кафедри іноземної філології Юлії Рибінської, американська професорка постійно проводить майстер-класи, воркшопи та інтерактивні лекції для студентів.

worksho-01

Михайло Поплавський, представляючи гостю, зазначив:

«В Університеті культури ми робимо акцент на знанні іноземної мови як необхідної компетенції майбутніх професіоналів. Впевнений, що воркшоп Лаури Бохенен буде цікавим та корисним для вас!».

worksho-01

Лаура Бохенен, звертаючись до першокурсників, також відзначила важливість вивчення іноземних мов і висловила своє щире захоплення від зустрічі: «Для мене особливо приємно виступати для студентів. Ви є майбутнім України. Саме ви змінюватимете світ. Сподіваюсь, що сьогоднішня дискусія допоможе вам у подальшому фаховому становленні».

worksho-01

На прикладах із власного життя Лаура розповідала молоді про особливості створення реліті-шоу, різноманітні аспекти подачі їх на телебаченні та порівнювала українські й американські проекти.

«Реаліті-шоу – це не реальність. Але воно виглядає як дійсність. У глядача при перегляді має виникнути думка: «Я насправді розумію цю ситуацію!» – або ж питання: «А що б я зробив, аби опинився на місці героя? А чи може це статися зі мною?»» – зауважила професор.

worksho-01

«Американці більше люблять інформаційні шоу. В Україні популярніші розважальні. Незважаючи на те, що у кількох країнах можуть показувати схожі передачі, як наприклад: «Голос», «Україна має талант», «Майстер-шеф» – подаватися інформація буде по-різному».

З майбутніми піарниками і журналістами гостя також поділилася досвідом з підготовки прес-релізів. Неабияку увагу студентів Лаура звернула на культурні особливості країн та необхідність їх врахування у процесі підготовки текстів для релізів.

worksho-01

Першокурсники із зацікавленням слухали Лауру Бохенен, активно дискутували один з одним. Цікаво, що спілкування протягом усього заходу проходило англійською мовою. Тому студенти мали змогу не тільки дізнатися більше про створення реаліті-шоу, а й удосконалити свої мовні компетенції.

По завершенні воркшопу студенти подякували гості за змістовну зустріч та ефективні практичні знання.