Workshops in English

workshin01

В Університеті культури відбулась серія майстер-класів англійською мовою для студентів творчих спеціалізацій. Ініціювала проведення заходів завідувач Кафедри іноземної філології, професор Юлія Рибінська.

Авторський курс запропонував до вивчення молоді викладач-методист Американського посольства в Україні Mr. Ніколас Гордон.

Для першокурсників Факультету кіно і телебачення Нік Гордон разом з асистентом кафедри Катериною Драганчук провів воркшоп у форматі гри. Студенти мали можливість поспілкуватись із носієм англійської мови, поставити йому запитання і розповісти про улюблений виш, спеціальності та власні хобі.

«Такий формат спілкування мотивує студентів, стимулює до творчого пошуку і розвитку комунікативних навичок», – зазначив Нік Гордон.

Молодь Факультету режисури і шоу-бізнесу долучилась до насиченого майстер-класу, що поєднав практику з англійської мови та можливість продемонструвати акторські здібності. Учасники заходу читали англійською мовою діалоги з найвідоміших фільмів західного кінематографу, аналізували уривки з улюблених стрічок та виходили на імпровізовану сцену у парах і поодинці, втілюючи образи кіногероїв.

workshin01

По завершенні завідувач Кафедри іноземної філології Юлія Рибінська подякувала гостю за оригінальні майстер-класи. Вона підкреслила важливість творчого підходу у викладанні англійської мови, що сприяє ефективності засвоєння матеріалу і професійному вдосконаленню молоді.