Як побудувати успішний проєкт

В Університеті культури відбулась відкрита лекція народної артистки України, легенди українського шоу-бізнесу, телеведучої, продюсера, засновниці дитячої школи «TALANT SCHOOL» та зіркової викладачки кафедри шоу-бізнесу – Наталії Могилевської.

Майстер – клас на тему «Як побудувати успішний проєкт» набув широкого обговорення серед студентів. Першокурсники разом із Наталією розібрали три ключові складові проєкту:

  • створення продукту
  • реклама
  • продаж.

Викладачка наголосила, що для створення оригінального продукту потрібно ознайомитись із творчістю одного з найвідоміших драматургів світу Вільяма Шекспіра, адже саме він втілив у своїх п’єсах усі жанри драматургії.

Наталія порадила першочергово визначитись з амплуа та знайти відповідного артиста.

Студенти цікавились питанням «Як співака зробити унікальним виконавцем, що займе перші місця в чартах, рейтингах та хіт-парадах ?»

«Артист не може одночасно мати декілька амплуа і просто змінювати маски. Вам як продюсерам потрібно визначитись, що є головним у конкретної особистості, щось індивідуальне, чим вона відрізняється. І наостанок просто зробити цю особливість його «родзинкою», – зауважила Наталія Могилевська.

Наталія порадила молоді спочатку отримати багаж знань, пройти життєву школу задля того, аби набути досвід, і тільки тоді, можна вважати себе професіоналом своєї справи та брати важкі довготривалі проєкти.

«Вірте в себе, свою креативність та працелюбність. А також поважайте себе та роботу, якою ви займаєтесь, адже без цих двох ключів ви не досягнете успіху у майбутньому».

Першокурсники також дізнались, як важливо вміти комунікувати з оточуючими та колегами «продавати можливо все, створюючи правильні взаємовідносини».

Молодь також була стурбована запитаннями: у кого навчатись та на що саме звертати увагу. Професор кафедри шоу-бізнесу підкреслила, що вчитись потрібно у тих, хто тобі подобається, а не обирати небажане душі.

Зі святом весни Наталію Могилевську привітав Михайло Поплавський та подякував за чергову змістовну лекцію.

«Вітаю неперевершену жінку із чудовим весняним святом. Безмежно люблю, ціную, поважаю та надзвичайно пишаюся як випускницею Університету культури. А також хочу подякувати від усієї університетської родини за цінну та цікаву лекцію.

Вам, дорогі студенти, бажаю наполегливо навчатись саме у таких топових спеціалістів, як Наталія Могилевська, адже у майбутньому ви створюватимете креативні та феєричні проєкти. Ставте високі цілі, наполегливо йдіть до мети, а головне – не зупиняйтесь на досягнутому, і все вийде! Я у вас вірю!».

На завершення викладачка зазначила, що шанс, який випадає на долю людині, потрібно неодмінно використовувати і не роздумуючи втілювати у життя. Успішний проєкт можна створити тільки після вдосконалення самого себе як індивідуальності та професіонала. «Особистість народжена для певної цілі, яку вона неодмінно виконає у своєму житті», – сказала Наталія.

Студенти неймовірно надихнулись лекцією. Вражені та вмотивовані вони попрямували набувати нових знань, щоб обов’язково у майбутньому стати професійними менеджерами шоу-бізнесу.