Як стати успішним політиком?!

yakstusp-03

На Факультеті міжнародних відносин відбувся майстер-клас політтехнолога, політичного консультанта Анне Бикової на тему: «Як стати успішним політиком».

yakstusp-03

Спікер розповіла студентській молоді, з чого потрібно розпочинати свою політичну діяльність, як правильно створити резюме та гідно презентувати себе перед працедавцем. Також Анне зауважила, що політика це досить цікава сфера, яку можна скомбінувати з іншими галузями.

yakstusp-03

Незалежний політтехнолог порадила на початку своєї кар’єри не вступати в яку-небудь політичну партію (це ресурснозалежно і непердбачувано) та не розсилати своє резюме абсолютно всім. Станьте спочатку помічником політика.

«Секрет у тому, що перші декілька місяців вам потрібно моніторити політиків та обрати собі 3-5, з якими ви хочете співпрацювати», – сказала Анне Бикова.

Обравши лідера серед кандидатів – зберіть максимум інформації про майбутнього роботодавця, рейтинг, суспільну діяльність, оточення політика, рід його занять. Оцініть себе і добре подумайте, чим ви станете корисними цій людини, які ідеї зможете запропонувати. Далі настає другий етап – підготовка себе і власного резюме.

«Ваше CV має бути грамотним, правильним, лаконічним, вказувати ваші основні професійні навички та досвід роботи. Бажано, щоб резюме не займало більше однієї сторінки формату А4», – зазначає спікер. Окрім цього, Анне порадила на першу зустріч з роботодавцем одягатися елегантно, аби справити хороше перше враження.

yakstusp-03

За словами експерта, «ловити» політика потрібно фізично. А саме слідкувати, де він знаходитиметься з робочих питань та їхати прямо до нього, підходити і презентувати себе. Для цього спочатку представтеся: скажіть хто ви та навіщо тут, більше конкретики. «Пропонуйте не тільки себе, а й свої ідеї!» – підкреслила Анне.

Звичайно, не кожен політик відразу захоче прийняти вас до себе помічником, тому обов’язково скажіть магічну фразу «Дайте мені пробне завдання». Після чого ви зможете викликати інтерес до своєї персони. А далі вже робота за вами. Від того, як ви себе проявите, залежатиме ваш майбутній професійний успіх.

«У цьому світі реально все. Тим більше в нашій країні. Це лише питання часу», – акцентувала Анне Бикова.

Завдяки цінним і змістовним порадам політтехнолога, студенти Факультету міжнародних відносин тепер мають всі шанси стати дійсно успішними й гідними політиками та досягти вершин у кар’єрі.