Якісна європейська освіта – запорука успішного майбутнього

yakisneuro-01

Щодня Університет культури відчиняє свої двері для численних українських абітурієнтів. Кожен охочий може завітати до вишу, аби детальніше ознайомитись з переліком спеціальностей і пересвідчитись, яким є студентське життя у мистецькому виші.

Для молоді, що цього дня приїхала до університету, вже традиційно була проведена загальна екскурсія. Вступники відвідали інноваційні фахові лабораторії, оснащені новітнім мультимедійним обладнанням, та сучасні навчальні аудиторії 10-ти факультетів: міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва.

yakisneuro-02

yakisneuro-02

yakisneuro-02

yakisneuro-02

Абітурієнти дізнались, що серед професорсько-викладацького складу Університету культури – педагоги з багаторічним досвідом, видатні актори кіно і театру, хореографи, відомі співаки, музиканти, теле- та радіоведучі, шоумени, дизайнери, стилісти, ресторатори, політтехнологи, корифеї сфери піар і журналістики.

yakisneuro-06

yakisneuro-06

yakisneuro-06

Університет культури здійснює плідну співпрацю із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини, роблячи ставку на професійну практичну підготовку бакалаврів за кордоном. По закінченні першого курсу студенти проходять практику у провідних корпораціях країн Європи з можливістю подальшого працевлаштування.

yakisneuro-01

yakisneuro-01

Абітурієнтам представили й Українсько-польський центр культури і мови, де молодь Університету культури вивчає іноземні мови.

yakisneuro-01

Також виш славиться своїми зірковими випускниками: Михайлом Поплавським, Аланом Бадоєвим, Григорієм Решетніком, Анною Сєдоковою, Жанною Бадоєвою, Олександром Лещенком, Олею Поляковою, Тонею Матвієнко, Гайтаною, ONUKA (Наталією Жижченко), Дмитром Комаровим, Alekseev (Микитою Алєксєєвим), Alyosha (Оленою Кучер-Тополею), Григорієм Чапкісом, Дмитром Клімашенком, Іриною Білик, Наталією Валевською, Катериною Бужинською, Вікторією Маремухою, Наталією Могилевською, Наталією Бучинською, Вадимом Олійником, Регіною Тодоренко, Інною Цимбалюк, Вікою та Славою з гурту «НеАнгели».

yakisneuro-01

Особливо талановиту і амбітну молодь зацікавило спілкування з Михайлом Поплавським, який розповів про переваги навчання у виші та надав мотиваційні поради: «Університет культури лідер серед вишів України. Навчаючись тут, ви зможете здобути якісну європейську освіту та зробити успішну кар’єру в майбутньому.

Ви маєте чітко розуміти, чого прагнете від життя та впевнено слідувати своїй меті. Ваш успіх залежить тільки від вас. Формуйте в собі лідерів.

Я мрію щоб в нашій країні було модно навчатися в українських вузах, а українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна!

Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, куражу, та віри в себе!».

yakisneuro-01

День відкритих дверей в Університеті культури видався насиченим на позитивні враженні, радісні емоції та нові знайомства для абітурієнтів.

yakisneuro-01

yakisneuro-01

Сюрпризом для молоді став конкурс, який Михайло Поплавський проводить для вступників на свої сторінці в Instagram: #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE. Переможець отримає головний приз – iPhone X!

yakisneuro-01