Євгеній Калкатов про нейропромоушн

На Факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу відбувся захоплюючий майстер-клас на тему «Системний нейропромоушн» автора унікальних технологій в маркетингу та інновацій у beauty-індустрії, топового перукаря і стиліста – Євгенія Калкатова.

На початку спікер розказав про свій зірковий шлях, акцентувавши увагу на тому, що він родом із маленького міста та усього досягнув самостійно. Цією розповіддю він намагався мотивувати молодь, підкреслюючи, що варто вірити у власні сили та самовдосконалюватись.

Далі Євгеній звернув увагу студентів на окремі аспекти успіху: побудувати систему та усвідомити, що кожне життя – просте та унікальне. Також не менш важливо цікавитись інноваціями у б’юті-сфері і знати тенденції розвитку ринку.

«Наразі формат, при якому бренд побудований навколо однієї людини – є неефективним. Більш результативним вважається той, над створенням та просуванням якого працює злагоджена команда», – зазначив стиліст.

Також Євгеній Калкатов сказав, що саме через зовнішній вигляд та атрибути стилю люди розкривають своє позиціонування у суспільстві. І вміння помічати та розрізняти це допоможе молоді стати професіоналами у будь-якій сфері, а особливо у fashion-бізнесі.

На заході був присутній ще один спікер: фахівець у сфері інноваційного маркетингу – Вікторія Карпа.

Вона, у свою чергу, розповіла майбутнім спеціалістам фешн- і шоу-бізнесу про те, що зараз логотипи втратили свою значимість, а люди ідентифікують бренди за іншими ознаками.

Більш того Вікторія зауважила, що кольорову рекламу споживач сприймає краще на 42 відсотки, ніж чорно-білу. А якщо ми хочемо бути почутими та показати свій високий статус – варто вдягнути щось із синьої кольорової гами.

На завершення інформативного майстер-класу Євгеній Калкатов поділився життєво-фаховим секретом: «Завжди справа, котру ми любимо, приноситиме більший заробіток, аніж та, до якої не лежить душа!».