Європейська освіта у КУК – це твій ключ до успіху!

evroposv01

У Київському університеті культури справжній ажіотаж. На День відкритих дверей до вишу завітали вже більше п’яти тисяч абітурієнтів з Київської області. Хтось скаже: «Ого!», а для Київського університету культури – це тільки хороший старт.

Ні для кого не секрет, що знайомство з будь-яким університетом завжди починається з екскурсії, то чому б це не зробити ще під час навчання в школі? Це хороша можливість поспілкуватися з викладачами й студентами, які розкажуть як про будні, так і про свята в нашому навчальному закладі, побачити матеріально – технічну базу університету та на декілька годин повністю поринути в студентське життя КУК.

evroposv02

Ті, хто вже відвідав наш виш активно ділились своїми враженнями між собою, в соціальних мережах та із нашими журналістами під час смачних сніданків та обідів, які чекали на них в університетському кафе.

evroposv02

«Тут все просто ідеально! Прекрасний дизайн аудиторій, привітні студенти і викладачі. Усе в міру, гарно, зі смаком», – зазначила учениця Вишенської загальноосвітньої школи та майбутня студентка Кафедри індустрії моди Тетяна. Про університет абітурієнтка дізналась від друзів, які вже навчаються у КУК та чимало розповідають про яскраві навчальні будні творчого вишу.

evroposv08

Співпраця КУК з відомими вищими навчальними закладами Європи :  Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Угорщини, Франції та Англії, дуже зацікавила майбутніх першокурсників, адже це можливість для спеціалістів проявити свої знання та вміння на міжнародному рівні.

evroposv02

«Я вже мрію стати учасницею програми «Подвійний диплом» у КУК! Як не крути, а наявність не лише українського диплому дає більше шансів отримати престижну роботу, що гарантує краще життя», – зауважила одинадцятикласниця Людмила, яка планує вивчати в університеті культури журналістську діяльність.

evroposv02

А її нова подруга Катерина радо підсумувала: «Університет культури надає безліч можливостей для особистісного та професійного розвитку і допомогає досягти вершин в обраній професії. Мене неймовірно вразила тепла родинна атмосфера, справжня українська гостинність та чуйність кожного з ким ми спілкувалися. Я ще не знаю, якою стежиною поведе мене доля, проте впевнена, що вона буде прокладена саме через Київський університет культури!»

evroposv02

Окрім екскурсій, розмов зі студентами, викладачами й працівниками КУК, абітурієнти мають можливість зустрітися з президентом університету – Михайлом Михайловичем Поплавським, який завжди чесно відповідає на запитання й мотивує до праці: «Кожен з вас має мрію, шукає власний шлях до успіху, хоче мати успішну кар’єру, високий соціальний статус та бути гідним українцем. Якщо ви самі себе не створите, ніхто цього не зробить за вас. Ваша доля у ваших руках. Для того, щоб ви змогли реалізувати себе як особистості, у вас мають бути здорові творчі амбіції, мета та воля до перемоги».

evroposv02

Розповідаючи про життя талановитих студентів в університеті, Михайло Михайлович наголошує на тому, що у КУК до студентів ставляться шанобливо, поважають їх та цінують:  «У Київському університеті культури студент – найвищий авторитет!».

evroposv015

Ми запрошуємо всіх у гості, адже під час дня відкритих дверей ви  довідаєтесь чимало нового про майбутні спеціалізації та особливості обраного напряму, зокрема проведення виїзних практикумів, майстер-класів, тренінгів професійного вдосконалення. Дізнаєтесь про деталі програми «Подвійний диплом», а також умови й вимоги до творчих конкурсів. А ще чудово проведете час у компанії друзів і неодмінно знайдете нових.

evroposv019

Як каже Михайло Михайлович: «Ваш успіх починається з вас, вашого усвідомленого вибору професії. Не впустіть свій шанс бути щасливими! КУК чекає на вас, а талановитим – вхід без черги!»