Юлія Алєксєєва про туристичні інновації

ulalek-01

На Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вже не вперше завітала експерт туристичної індустрії, творець центру навчання фахівців з туризму «Корпоративний університет» та співзасновниця туристичної компанії «ZABUGOR.COM» Юлія Алєксєєва.

ulalek-01

Сьогодні Юлія розповіла про різноманітні інновації, які наразі використовуються у сфері туризму лише деякими туристичними підприємствами або знаходяться на стадії розробки і впровадження, та чекають на нас у недалекому майбутньому. Це такі, здавалося б, неймовірні для нас речі як: літаки на сонячних батареях, подорожі за допомогою віртуальної реальності та навіть штучний інтелект, який невдовзі може максимально оптимізувати роботу менеджера з туризму.

ulalek-01

«Світ перевернеться, коли штучний інтелект зможе створити штучний інтелект», – запевняє Юлія. Гостя переконана, що коли настане ця епоха, то діяльність туроператорів зміниться кардинально. Потрібно іти в ногу з часом, а ще краще випереджати і прогнозувати зміни у сфері туристичної діяльності.

ulalek-01

Інноваційні технології з одного боку будуть сприяти оптимізації професійної діяльності. Водночас вимагатимуть від фахівців туризму ще більше креативу та інноваційності. Тож Юлія порадила студентам Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу самовіддано навчатись, займатись самоосвітою та не зупинятись на досягнутому! Оскільки на ринку праці цінуються, перш за все, професіонали своєї справи. До того ж, чимало компаній дотримуються позиції – формувати команду радше з 5-ти компетентних спеціалістів, ніж зі 100 звичайних працівників.

ulalek-01

Зустріч видалась надзвичайно цікавою і пізнавальною. У студентів була можливість поставити різноманітні питання, на які експерт з радістю надала відповіді, а за найцікавіше запитання подарувала власну авторську книгу студентці 3-го курсу Валентині Петришиній.

Завершуючи майстер-клас, Юлія Алєксєєва висловила побажання студентству: «Йдіть до своєї мети впевнено і наполегливо, навіть якщо на вашому шляху виникають перешкоди! Будьте переможцями!»