ГоловнаНовини – Юрій Ткач в УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

Юрій Ткач в УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ - Київський Університет Культури

Юрій Ткач в УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

У рамках серії зіркових майстер-класів «Майстерня шоу-бізнесу» на кафедрі фешн та шоу-бізнесу Київського університету культури відбулась творча зустріч з українським коміком, телеактором Юрієм Ткачем. Запрошений гість відомий ролями у ситкомах «Країна У» та «Одного разу під Полтавою». Учасник телевізійних шоу «Танці з зірками» та «Ігри приколів». У 2018 році став суддею четвертого сезону Ліги сміху. У 2019 році – член журі шоу «Розсміши коміка. Діти». Нині виступає у складі команди Студії «Квартал 95» з благодійними концертами в Україні та за кордоном. А з початком повномасштабної війни займається волонтерською діяльністю.

Студентській молоді Юрій розповів, що ще зі шкільних років грав у КВК (Клуб веселих і кмітливих). Має дві вищі освіти. Першу спеціальність конструктора-механіка металургійного обладнання отримав більшою мірою для власного тата, щоб той дозволив йому грати в КВК. А на другу освіту – у сфері фінансів – пішов уже заради мами, яка також хотіла для сина перспективної професії. І тільки маючи в наявності два дипломи, Юрій зміг нарешті зайнятися своєю улюбленою справою. Саме вища ліга КВК згодом дала шанс на успіх коміку. Тож молоді університету культури він сказав: «Ви, щасливі люди, бо будете займатись тим, що любите. Це є дуже цінним».

 

 

На зустрічі Юрій багато жартував, імпровізував та поділився зі студентами хвилею мотивації і позитиву. 

Маючи чималий досвід виступів на сцені, артист зауважив, що глядачеві важливо бачити красиву картинку, а що відбувається за кулісами нікому не цікаво. Загалом там, за його словами, повний хаос, метушня, свої проблеми і задачі. Завдання менеджера шоу-бізнесу полягає в тому, щоб забезпечити цю красиву картинку і відчуття того, що все чудово. «Необхідно до кожного артиста чи члена команди знайти свій підхід, всі люди творчі. В шоу-бізнесі важливе спілкування і людяність, як і в житті». Аби досягти успіху, потрібно також мати креативну, цілеспрямовану та працьовиту команду. «Якщо ти любиш свою справу, то обов’язково станеш крутим професіоналом», – додав Ю. Ткач.

На майстер-клас завітав Михайло Поплавський і подякував Юрію Ткачу за дружнє та інформативне спілкування зі студентами. 

Наприкінці зустрічі актор зазначив: «Якщо у вас є мрія, вогник творчості, то неодмінно слідуйте своїм цілям, і успіх вам гарантований. Будьте тут і зараз, кайфуйте від життя. 

 

 

У кожного є свої затиски, я і сам достатньо критичний до себе, але це тільки у вашій голові, із цим потрібно прощатись. Вірте в себе, працюйте над собою, розвивайтесь, і у вас все вийде».

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.