За запрошенням Міжнародного студентського бізнес-клубу Київського університету культури, ректорату та Студентського парламенту

img_7027

21 вересня 2016 року до університету з майстер-класом «Setting Goals. Keys to Building Wealth» завітали давні друзі спікери Wayne Morris і  Ron Younker, успішні американські управлінці і бізнесмени з більш ніж 30-річним досвідом керівної роботи у великих корпораціях США, консультанти малого та середнього бізнесу Сполучених Штатів Америки і країн Європи.

Main questions: Seminar subjects include leadership, setting and achieving goals, knowing your strengths, effective money management, understanding the true meaning of success, knowing your personality traits and how you can win by relating to others.

«Спікери розповідали про те, що людині потрібно для успішного здобуття лідерства, як стати унікальною людиною й реалізованою гармонійною особистістю. Ми погоджуємося з Ron, що «справжнє щастя приходить тоді, коли ми займаємось справою, яка нам до душі». Wayne  розповів про популярні зараз в Америці, в тому числі серед роботодавців, принципи mojo – багатогранний термін, який непросто однозначно перекласти українською: харизма, шарм, бажання рухатися вперед, розвиватися, бути цілеспрямованою й самодостатньою особистістю, внутрішній потенціал людини. Саме на mojo звертають увагу роботодавці на співбесіді.  “How is your mojo?”, – запитали й ми друг друга», –  поділилися враженнями Волинець Каріна та Свідзінська Валентина, студентки першого курсу факультету журналістики та міжнародних відносин.

img_4642

Зазначимо, що тренери приїжджають до України з 2004 року, співпрацюючи в освітньому просторі:  майстер-класи, семінари, тренінги для малого та середнього бізнесу завжди збирали зацікавлену аудиторію. Студентський проект в Україні розпочали саме в Київському університеті культури і ось уже 3 роки є постійними гостями університету. За словами Wayne Morris: «Нас вразили відкриті живі допитливі очі студентів, цікаві запитання, бажання навчатися, розвиватися, рухатися вперед, а також українська гостинність, з якою нас зустріли, провівши екскурсію надсучасними лабораторіями університету!».

Результатом стала серія міжнародних майстер-класів, семінарів і тренінгів за тематикою HR-менеджменту і управління персоналом, бізнес-адміністрування, навиків комунікації, маркетингу, стратегічного планування й управління, кризового менеджменту, розвитку бізнесу, фінансів, самоменеджменту й особистісного розвитку. Спікери – команда науковців й управлінців з великим практичним досвідом роботи.

img_5046

img_1125-1

Яскраві виступи, змістовні презентації, професійні консультації, безцінний багаж знань та досвіду, – усі ці дарунки з радістю отримали учасники семінару! Доброзичливість, шалений оптимізм та жартівливі репліки тренерів створили невимушену атмосферу інтерактивного спілкування. Плюс спроба перевірити власний рівень володіння «живою» англійською мовою!.

Отримавши слова щирої вдячності та натхненні відгуки на 4-х листах від студентів університету, спікери пообіцяли повернутися з новою командою у листопаді та на прохання студентів-першокурсників розглянути практичну тему  «Building Your Resume or How to win the interview» . Main question: How to develop your resume and how to interview to get your dream job?

Тож чекаємо наступної зустрічі!

mg_1165-1

img_5966