Захопливий світ готельно-ресторанної справи очима студентів

exbrat14

Студенти першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Київського університету культури відвідали готель «Братислава» та перевірили правдивість вислову: «Гостинність – це якість, яка складається з первісної простоти».

Розпочав екскурсію керівник ресторану готелю Сергій Букрєєв, який розповів гостям закладу про історію підприємства, його структуру та основні напрямки розвитку.

Першокурсники мали змогу поринути у світ готельно-ресторанного комплексу та познайомитись з виробничою структурою. Як дізналися студенти, задля задоволення запитів відвідувачів, у ресторані щодня на сніданок сервірують «шведський стіл», а вечорами в приміщенні, яке оформлене як традиційний бальний зал, подають страви української та інтернаціональної кухні і організовують розважальні музичні програми.

exbrat01

exbrat01

exbrat01

exbrat01

Представники «Братислави» також показали майбутнім готельєрам номерний фонд комплексу категорій «Напівлюкс», «Люкс» і «Люкс Імперіал». Неабияке враження на екскурсантів справила наявність у готелі номерів для людей з обмеженими можливостями, в яких передбачено спеціальні додаткові зручності (поручні біля ліжка і у ванній, збільшений розмір кімнат для вільного пересування людини на інвалідному візку).

exbrat05-2

exbrat06-2

exbrat14

Завершенням захопливої подорожі стала розповідь Сергія Букрєєва про головні принципи роботи закладу. Особливу увагу студенти звернули на організаційну структуру готелю, мотивації персоналу, особливості маркетингової діяльності об`єктів для екскурсійного обслуговування. Молодь також поцікавилася процесом підготовки готелю до початку Євробачення 2017 року.

exbrat12-2

exbrat11-2

exbrat05-2

Результатами проведеного екскурсу стали яскраві враження першокурсників та набуття ними практичних навичок з формування професійної компетенції майбутніх фахівців.

exbrat06-2

exbrat14