Зіркова зустріч з Євгеном Котом

До першокурсників факультету хореографічного мистецтва Університету культури завітав відомий хореограф-постановник, танцівник, переможець проєктів «Танці з зірками» 2019, фіналіст «Танцюють всі» 2008, випускник Університету культури Євген Кот.

Студентам гість розповів про власну творчість, успіхи в кар’єрі, професію хореографа в Україні, проєкти, в яких брав участь, і дав кілька мотиваційних порад.

Євген із самого дитинства займається танцями, які стали для нього сенсом життя. Багаторічний досвід у різних проєктах, шоу-балетах відкрив нові горизонти та чимало можливостей для творчої і професійної реалізації хореографа.

За його словами, одна з найважливіших частин професії хореографа – це фідбек. Завжди потрібно давати живу емоцію, самовиражатись. Завдання хорошого танцівника – вміти «утримати» глядача, адже танці неймовірно захоплюють.

«Знімайте себе на відео і переглядайте, показуйте іншим та спостерігайте, як вони сприймають вашу творчість. Ви артисти! Поставити класний танець або стати крутим педагогом, коли ти не танцюєш – нереально», – наголошує Євген Кот.

Він також зауважив, що під час виконання номера завжди намагається глибоко розкривати задум постановника, іншими словами, емоційно, по-особливому проживати кожну окрему історію за допомогою танцювальних рухів, іноді сентиментальну, а деколи захоплюючу і радісну.

«Моя професія крута і коштує дорого. І якщо раптом я відмовлюся від одного проєкту, упевнений, мені запропонують інший. Просто потрібно знати свою максимальну і мінімальну ціну, за яку ви готові працювати.

Вам повинні платити хороші і правильні гроші. Прагніть максимуму», – звернувся до молоді спікер і акцентував: «Хореографія – багатогранна, вона відкриває безліч різних доріг: шоу-бізнес, телебачення, балет тощо.

Розвивайтесь в усіх напрямках потроху, і ви побачите, що через рік це «потроху» ставатиме більшим. Цей багаж знань та вмінь буде завжди поповнюватись вами», – зазначив танцівник.

На зустріч із зірковим хореографом завітав Михайло Поплавський.

«В новому навчальному році ми розпочали традиційні творчі зустрічі в Університеті культури з відомими особистостями, які досягли мистецьких вершин.

Радий вас бачити, ви зробили правильний вибір у своєму житті, обравши Університет культури. Переконаний, що успіх вас уже наздоганяє. Головне, бути готовими та вчасно його зловити!

Ви маєте бути наполегливими, цілеспрямованими та в міру агресивними! Атакуйте життя! Створюйте власну історію успіху!

Бажаю вам щастя, добра, любові, оптимізму, віри в завтрашній день і шаленого студентського кохання», – сказав Михайло Поплавський.