Зіркові фестивалі – твій шанс навчатись в Університеті культури!

Університет культури – є одним із топових вишів України та Європи. Щосуботи у закладі вищої освіти відбуваються Дні відкритих дверей, аби ознайомити абітурієнтів з перевагами навчання, переліком творчих і бізнес-спеціальностей, умовами вступу і професійними перспективами.

Молодь, яка сьогодні завітала до університету з різних куточків України, побувала на 10 престижних факультетах:

 • кіно і телебачення
 • готельно-ресторанного і туристичного бізнесу
 • дизайну і реклами
 • зв’язків з громадськістю і журналістики
 • міжнародних відносин
 • музичного мистецтва
 • хореографічного мистецтва
 • сценічного мистецтва
 • інформаційної політики і кібербезпеки
 • івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу.

Вступники дізнались, що їхнє студентське життя буде насичене різноманітними заходами: фестивалями, вечірками, фешн-показами, тренінгами, майстер-класами, воркшопами, зустрічами із відомими особистостями.

У виші створена потужна матеріально-технічна база для навчання, обладнані найсучасніші фахові лабораторії і павільйони, запрошено кращих викладачів країни, педагогів з багаторічним досвідом, професіоналів своєї справи, які навчають за інноваційними освітніми програмами. Практику студенти проходять у кращих організаціях та установах України і закордону, оскільки Університет культури співпрацює з провідними закладами вищої освіти і науковими установами країн ЄС: Англії, Німеччини, Італії, Іспанії, Угорщини, Польщі, Туреччини, Болгарії та інших.

Абітурієнтів надзвичайно вразила кількість зіркових викладачів Університету культури, серед яких: Михайло Поплавський, Роман Безсмертний, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Тимур Мірошніченко, Алла Попова, Роман Ширман, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Володимир Ніколаєнко, Петро Мага, Вікторія Маремуха, Микола Боклан та інші.

Ознайомившись з особливостями навчального процесу, вступники долучились до творчих заліків із попереднім зарахуванням, які проходили в межах фестивалів «Design FEST», Зірковий «START-UP», «КНУКіМ_DanceFest», «ФІПіKБ FEST».

Молодь представила зірковим викладачам власні талант і знання, отримавши фахову оцінку відомих митців-експертів та сертифікат, який надає переваги під час вступу.

Крім того, на абітурієнтів чекала надзвичайно цікава навчально-розважальна програма на кожному з чотирьох фестивалів.

 • «Design FEST» для вступників 2020!

Факультет дизайну і реклами під час «Design FEST» запросив абітурієнтів до участі у фахових майстер-класах з ґрунтовного аналізу творчих робіт та відтворення на папері предметів у просторі.

Втім найбільше молоді сподобався розіграш «День у ролі студента!», під час якого переможці отримали цінні подарунки від факультету дизайну і реклами.

 • Зірковий «START-UP» для вступників 2020

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу влаштував грандіозне шоу для майбутніх вступників 2020. Тож, чим дивували наші івентори:

  • Яскрава фотозона з фото-боксом, де кожен бажаючий зміг одразу отримати світлину на пам’ять.

 • Зустріч із Тамерланом і Альоною Омаргалієвою на кафедрі івент-менеджменту.

 • Зірковий майстер-клас від викладача кафедри шоу-бізнесу, засновника клубу імпровізації IMPROV CLUB, автора програми «IMPROVision – бачення життя через імпровізацію», журналіста, актора, телеведучого – Сергія Величанського.

Разом зі спікером учасники імпровізували, розвивали свою творчу уяву та вчились мислити максимально швидко у стресових ситуаціях.

 • На факультеті багато талановитих викладачів, про яких варто знати! Одна з них – Олена Ясинська. Топ-модель світового рівня, високоосвічений фахівець галузі індустрії моди. Відомі таблоїди зараз рясніють заголовками і підвищеним інтересом до вікових моделей. Дійсно, цей феномен у світі моди набирає все більшої популярності. Такі модні будинки як DIOR, CHANEL все частіше надають перевагу не юним моделям, а зрілим жінкам з аристократичною зовнішністю.

Але не тільки захід цим багатий, наш вітчизняний приклад неймовірної жінки за 40, при цьому діючої моделі – це Олена Георгіївна. Вона до цих пір є затребуваною моделлю, її запрошують до участі в зйомках, промо та рекламі! На власному прикладі вона продемонструвала школярам манери поведінки на подіумі, мистецтво позування та представила епатажне дефіле студентів.

 • Завершенням фестивалю Зірковий «START-UP» став майстер-клас відомого стиліста Євгена Калкатова, який розіграв між учасниками натуральну косметику.

 • Фестиваль «КНУКіМ_DanceFest» для вступників 2020

Юні хореографи, окрім творчих випробувань, побували на зіркових зустрічах і взяли участь у майстер-класах фестивалю «КНУКіМ_DanceFest».

Особисто поспілкуватись із майбутніми студентами та надати фахові поради завітав відомий балетмейстер, творець театру «Київ модерн-балет», лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України – Раду Поклітару.

Презентували власні постановки та провели майстер-класи із сучасної хореографії такі відомі танцівники і балетмейстери-постановники:

 • Ілона Гвоздьова – педагог-хореограф та учасниця телевізійного талант-шоу «Танцюють всі». Майбутні випускники були надзвичайно вмотивовані зустріччю та радо демонстрували власні номери, що підготували.

 • Драйв та емоційність через танцювальні рухи вчив демонструвати майбутніх хореографів Олександр Лещенко – художній керівник балету «Форсайт»(Foresight). Молодь активно повторювала рухи та намагалась вбирати якомога більше цінних порад від професійного хореографа.

Також майстер-класи з бальної, народної та сучасної хореографії для численних вступників провели балетмейстери і зіркові викладачі Університету культури Ольга Яценко, Сергій Зубатов і Тетяна Винокурова.

 • «ФІПіKБ FEST»

Факультет інформаційної політики і кібербезпеки підготував низку професійних зустрічей із фахівцями провідних IT-компаній, спеціалістами галузі експертизи історико-культурних цінностей та успішними випускниками факультету.

 • Вікторія Тимошенко, Head of Education&CSR, IT Ukraine Association, на власному досвіді розповіла про те, як будувати кар’єру з першого курсу;
 • Олександр Куц – рок-музикант, front-enddeveloper, компанія PDF filler, розкрив секрет вступникам, як поєднувати кар’єру ІТ-шника і музиканта;
 • Оксана Кухтій – спеціаліст в галузі ювелірної справи, магістр кафедри музеєзнавства та експертизи історико-культурних цінностей Університету культури, ознайомила з експертизою творів «авторського ювелірства»;

 • Іван Дробот – CEO Restprinter, надав поради, як дипломну роботу перетворити на стартап;
 • Сергій Пустовалов – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри музеєзнавства та експертизи історико-культурних цінностей поінформував щодо літньої археологічної школи студентів ФІПіКБ.

Мотивуючою для абітурієнтів стала особиста зустріч із Михайлом Поплавським, на якій вони дізнались секрети успіху та історію створення потужної освітньої корпорації Університету культури – місця щасливих людей.

«Університет культури є національним за формою, змістом і головне – за духом. Виш надає якісну європейську освіту та відкриває нові можливості для реалізації здорових творчих амбіцій молоді.

У кожному з вас я бачу перспективу. Ви всі унікальні, але цю унікальність треба розкрити і вдало представити  свій талант.

Щоб отримати мінімум, потрібно бажати максимум. Ви можете більше, ніж ви думаєте про себе самі , ніж думають про вас рідні, батьки та друзі. Атакуйте життя, майте мету та впевнено йдіть до перемоги. Ваша доля у ваших руках. Я бажаю вам щастя, добра, любові та віри в завтрашній день!» – сказав Михайло Поплавський.

Дні відкритих дверей – це унікальна можливість на один день відчути себе студентом і стати на крок ближче до своєї мрії. Тож сьогодні абітурієнти отримали максимум корисної інформації, позитивних емоцій та нових вражень для того, щоб остаточно визначитись із професією і вже наступного навчального року стати студентами Університету культури.