Зірковий клуб лідерів святкує День народження!

zirkklsvyat-01

В Університеті культури відбулася феєрична подія – святкування Дня народження Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського.

Відкрили масштабний захід учасники пісенного конкурсу «Євробачення 2017» – ансамбль народного танцю «Київ» та український народний хор імені Станіслава Павлюченка Університету культури. Натхненна композиція з фрагментів найвідоміших хітів переможців конкурсу минулих років запалила публіку та викликала шквал яскравих емоцій.

zirkklsvyat-01

Ціле сузір’я успішних особистостей зібралося на червоній доріжці привітати творчу молодь зі святом. Почесними гостями заходу стали відомі випускники, професори Університету культури: український актор, телеведучий, Народний артист України і професор Кафедри режисури естради і масових свят Володимир Горянський, шоумен, ведучий, артист Максим Юрченко, український теле- та радіоведучий, провідний ведучий міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017» Володимир Остапчук та артист в жанрі естрадної пародії Андрій Касьяненко.

zirkklsvyat-03

zirkklsvyat-03

zirkklsvyat-03

Михайло Поплавський особисто представляв селебретіс і запрошував поділитися теплими спогадами зі студентського життя, як вони досягли успіху та  висловити щирі побажання новому поколінню майбутніх лідерів. Гостям також вручали дипломи про присвоєння почесного звання «Зірковий лідер».

zirkklsvyat-01

Володимир Горянський, звертаючись до студентів, порадив бути впевненими у собі і наполегливо йти до своєї мети. «Лідером бути не просто. Лідер – це ідея. Це титанічна праця. Впевнений: цікавість породжує енергію. Тому займайтесь тим, що вам цікаво, і досягайте успіху!» – підкреслив Володимир Вікторович.

zirkklsvyat-01

Максим Юрченко подякував Університету культури та Михайлу Поплавському за безцінний практичний досвід і наголосив: Університет культури – це завжди неповторна атмосфера:«Мені дуже приємно знаходитися сьогодні у богемному виші. Коли заходиш сюди, то одразу розумієш, що потрапив на свято. Насолоджуйтеся цим!»

zirkklsvyat-01

Володимир Остапчук акцентував:  «Життя кожному з вас дасть шанс. Якщо ви будете чогось дуже прагнути, то обов’язково досягнете. Головне – бути готовими до цього.

Взагалі українці круті. Ми набагато крутіші, ніж думаємо про себе. Пам’ятайте про це і впевнено йдіть вперед!»

zirkklsvyat-01

Особливим сюрпризом для усіх присутніх став виступ Андрія Касьяненко. На сцені він з’явився в образі самого Михайла Поплавського. Оригінальну театральну виставу гості зустріли гучними оваціями та оплесками.

Кульмінацією свята стало вручення новому поколінню фірмових значків клубу лідерів і виголошення урочистої клятви.

zirkklsvyat-01

«Зірковий клуб лідерів – це успішні особистості, які будуть творити нову історію незалежної України. Ми формуємо у студентів філософію лідерів, філософію переможців! Вони – майбутні топ-менеджери 21 століття, фахівці кіно і телебачення, шоу- та fashion-бізнесу, журналістики, хореографічного і музичного мистецтва, політики, дизайну, готельно-ресторанного, туристичного бізнесу.

Будьте режисерами свого життя!

Ваш успіх – це успіх Університету культури!

Успішні українці – успішна Україна!» – звернувся до студентів Михайло Поплавський і подарував молоді святковий торт-зірку.

zirkklsvyat-03

zirkklsvyat-03

zirkklsvyat-03

Завершенням феєричного Дня народження Зіркового клубу лідерів стало спільне виконання гімну Університету культури та яскраві фото з Михайлом Поплавським і зірковими гостями заходу.

zirkklsvyat-03

zirkklsvyat-03

zirkklsvyat-03

Попереду на нову плеяду лідерів чекають нові проекти, цікаві зустрічі та масштабні івенти.

Приєднуйтесь!