«Зірковий клуб лідерів» вітає іменинників листопада

denime01

В Університеті культури вже традиційно відсвяткували День іменинника, привітавши всіх студентів-іменинників листопада.

Організувала святковий захід творча команда «Зіркового клубу лідерів».

denime02

denime02

Урочистий захід розпочався із привітання Михайла Поплавського, який нещодавно відсвяткував свій День народження.

denime02

denime02

Креативна молодь «Зіркового клубу лідерів» приготувала для Михайла Поплавського відеопривітання, запальний танець і символічний подарунок – білосніжного плюшевого ведмедя, одягненого у футболку із зображенням самого іменинника.

denime02

denime02

Михайло Поплавський подякував молоді за оригінальне вітання та особисто вручив листівку-поздоровлення з найкращими побажаннями кожному зі студентів-іменинників та цукерки «Raffaello».

«Вітаю всіх іменинників, які святкували свій День народження в листопаді. Щиро бажаю вам добра, любові, оптимізму, мирного неба та віри в завтрашній день. Ви повинні вже сьогодні створювати свою історію успіху, розробляти карту життя. КУК – це європейський виш майбутнього, після закінчення якого на вас чекає зіркове майбутнє. Я вас люблю, ціную та горжуся вами», – сказав Михайло Поплавський.

denime02

denime02

Для винуватців свята приготували величезний святковий торт, пригощали шампанським і влаштували незабутню концертну програму. На іменинників чекало багато цікавих сюрпризів, конкурсів, музичних привітань, жартів і море позитивних емоцій.

denime02

denime02

Найактивніші студенти, що брали участь у конкурсах, отримали особливу валюту – «культурики», яку в результаті вони змогли обміняти на призові сертифікати.

Свято пройшло у дружній та веселій атмосфері. На завершення молодь зробила пам’ятне фото спільно з Михайлом Поплавським про незабутню зіркову подію в Університеті культури.

denime01