Знайомство з готельно-ресторанним бізнесом

znayz01

Студенти Кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського університету культури пройшли надзвичайно цікаву ознайомчу практику, яка проходила у форматі виїзних практичних занять у провідних готельних і ресторанних підприємствах столиці.

Студенти напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» під керівництвом кураторів відвідали провідні підприємства готельно-ресторанної індустрії:

  • 4-зірковий бізнес-готель «Holiday Inn Kiev» – найвідоміший бренд мережі InterСontinental Hotels Group (IHG), де молодь ознайомилась зі структурою готелю, номерним фондом і його категоріями.

znayz04
znayz04
znayz04

  • Готель «Братислава», у якому увага студентів була зосереджена на особливостях маркетингової діяльності закладу, мотивації персоналу і підготовці готелю до початку Євробачення 2017 року.

znayz06

  • Мережа кав’ярень «Шоколадниця» – бренд з багаторічною історією і традиціями, що підкорив майбутніх рестораторів кавовою картою, вишуканими десертами й неймовірною атмосферою приємного спілкування.
  • Ресторан сімейного типу «Моменти». В основі концепції цього закладу, перш за все, родинні цінності, бажання подарувати і зберегти в пам’яті гостей спогади про приємні моменти життя. Страви у закладі готують з «під ножа», зі свіжих і якісних продуктів. Кухня – відкрита для всіх охочих, адже гості ресторану є глядачами унікального дійства, де головний герой – шеф-кухар, а персонал – театральна трупа.

znayz08

  • Ресторан української кухні «Будьмо!», під час відвідин якого відбулась цікава зустріч із його власником Ісаєм Фельдманом. Ісай Абрамович розповів про концепцію закладу і надав майбутнім рестораторам декілька професійних порад: «Пам’ятайте, що другого шансу справити хороше перше враження не буває. Ті, кого ми годуємо, годують нас. Якщо не цінувати своїх клієнтів, їх оцінять конкуренти. Якби мене попросили назвати головну рису успішного ресторатора, я відзначив би вміння заводити знайомства і дружити».

znayz08

  • Абсурд-паб «BarDuck» – заклад, де можна відпочити «на повну». У «BarDuck» для цього є все необхідне: змагання з арм-реслінгу, тир, дартс, караоке, Sony Playstation та X-box Kinect. Тобто є все необхідне для розваг разом із відмінним сервісом і навіть живим качуром, який є талісманом закладу!

znayz05

Під час запланованих екскурсій, проведених керівниками і кваліфікованими фахівцями підприємств, першокурсники мали змогу наочно ознайомитися з діяльністю цих закладів, а також отримати відповіді на актуальні питання. Молодь також обмінювалась думками щодо розвитку вітчизняної готельно-ресторанної індустрії та брала активну участь у фахових дискусіях.