Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні

У рамках курсу відкритих лекцій «Культурна дипломатія» на кафедрі міжнародних відносин відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахметом Гульдере.

Вітали поважного гостя в Університеті культури ректор вишу Володимир Пилипів і завідувачка кафедри міжнародних відносин, доктор політичних наук Інна Костиря, заступниця завкафедрою Марина Шевченко, висловивши думки щодо налагодження зв’язків у сфері освіти.

Спілкування зі студентами-міжнародниками тривало онлайн в аудиторії для дистанційного навчання, де за допомогою сучасних технологій молодь усіх курсів із різних областей України змогла долучитись до дипломатичної зустрічі.

Окресливши коло нагальних питань, Пан Посол наголосив: «Туреччина та Україна з давніх часів поділяють спільні сторінки історії, що, в свою чергу, вплинуло і на встановлення культурних зв’язків та міжнародне співробітництво, зокрема, у гуманітарно-освітній сфері».

Інна Костиря підтримала думку дипломата і зосередила увагу на нових можливостях для студентів Університету культури, а це студентський обмін, закордонна практика, міжнародні академічні стажування як викладачів, так і молоді кафедри міжнародних відносин.

Пан Ягмур Ахмет Гульдере підкреслив важливість співпраці з Університетом культури відносно організації для студентів кафедри міжнародних відносин стажування та навчальної практики в Туреччині.

Обговоривши важливі моменти, учасники двосторонньої онлайн-зустрічі домовились підготувати пропозиції щодо подальшого міжнародного співробітництва і створення взаємовигідних проєктів.