Про нас


Європейські освітні програми. Київський університет культури пропонує широкий вибір інноваційних програм навчання на освітніх, освітньо-кваліфікаційних рівнях та ступенях (ОКР «Молодший спеціаліст», ОПС «Фаховий молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр»), що відповідають сучасним європейським вимогам. Особлива увага приділяється практичній підготовці, завдяки чому студенти набувають не тільки теоретичних знань, а й формують якісне професійне середовище для подальшого працевлаштування. Всі спеціалізації та програми відповідають актуальним вимогам ринку праці. Більшість студентів отримують свою першу роботу ще під час навчання. Київський університет культури є популярним серед молоді. У виші створені комфортні умови для професійного та особистісного розвитку студентів: інноваційні мультимедійні лабораторії, потужний професорсько-викладацький склад, дуальна освіта, що забезпечують високий рівень підготовки фахівців із престижних творчих і бізнес-спеціальностей. Крім опанування обов’язкових навчальних програм, в Університеті культури проводяться коуч-тренінги, майстер-класи, практикуми відомих українських і зарубіжних фахівців.

Унікальне середовище та атмосфера для навчання. В університеті панує творча і дружня атмосфера. Навчальний процес проходить у невеликих групах, що дозволяє викладачам знайти індивідуальний підхід до кожного студента.

Мінімум бюрократії. Київський університет культури працює під гаслом «Студента потрібно любити!». Адміністрація оперативно допомагає студентам у вирішенні виниклих питань чи труднощів. Тут дотримуються європейського принципу відкритих дверей.

Міжнародна співпраця. Подвійний диплом. Академічна мобільність – є одним з головних напрямів міжнародної діяльності Університету культури. Підписано ряд міжнародних угод про співпрацю з університетами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Угорщини. Випускники вишу мають можливість отримувати одночасно два дипломи: український та європейський. Університет культури пропонує своїм студентам безліч міжнародних освітніх програм (у тому числі з отриманням стипендії), можливість навчання, практик, стажувань у партнерських університетах і організаціях по всьому світу.

Чудові можливості розвитку кар’єри та професійного зростання. Якість освіти, можливість навчання та стажування за кордоном, престижні бази практик – завдяки цьому наші випускники впевнено почувають себе на ринку праці.

Вивчення та вдосконалення знань іноземних мов. Широкий вибір вивчення іноземних мов у рамках обов’язкових предметів освітніх програм (кількість залежить від освітнього рівня та програми). В університеті функціонує «Українсько-польський центр культури і мови», де проводяться інтенсивні курси вивчення польської мови.

Матеріально-технічна база. Університет має сучасну матеріально-технічну базу. Фахові та мультимедійні навчальні лабораторії із найсучаснішим обладнанням дозволяють здобувати практичні навички, не відриваючись від теоретичного блоку навчання. Потужна матеріально-технічна база університету дає можливість проводити на своєму майданчику заходи міжнародного масштабу, сприяючи модернізації та інтеграції освіти України у міжнародний та європейський освітній простір.

Чудова локація університету. Університет знаходиться в центрі столиці, тож молодь завжди в епіцентрі найцікавіших подій.

Доступна вартість навчання та гнучка система оплати. Університет пропонує гнучку систему оплати для талановитої молоді. Безкоштовне навчання протягом першого семестру! У разі складання сесії на «відмінно» студенти продовжують навчатися безкоштовно за рахунок університету. Помісячна оплата за навчання.

Професійний викладацький склад. Серед викладачів Університету культури визнані міжнародні експерти, видатні науковці, відомі особистості у різних сферах політики, культури, медіа, шоу-бізнесу тощо.

Студентське самоврядування. Студентський парламент – виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Київського університету культури, координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні заходів, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.