Про нас

Європейські освітні програми. Київський університет культури пропонує широкий вибір інноваційних програм на різних освітніх рівнях (молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр), що відповідають сучасним європейським вимогам. Особлива увага приділяється практичній підготовці, завдяки чому студенти набувають не тільки теоретичних знань. Усі напрями навчання та програми відповідають актуальним вимогам ринку праці. Це значно полегшує студентам і випускникам працевлаштовуватись. Більшість з них отримують свою першу роботу, ще будучи студентами. Саме це і робить Київський університет культури популярним серед молодих людей. Тут здобувають освіту, яка відповідає міжнародним стандартам. Крім того, у них є можливість адаптувати програму навчання до своїх потреб та інтересів, завдяки чому навчання стає не тільки необхідністю, а й, насамперед, задоволенням. Крім обов’язкових програм, у КУК проводяться майстер-класи та практикуми за участі відомих українських і зарубіжних фахівців.

Унікальне середовище та атмосфера для навчання. В університеті панує творча і тепла атмосфера. Навчальний процес проходить у невеликих групах, що дозволяє викладачам знайти індивідуальний підхід  до кожного студента.

Мінімум бюрократії. Університет допомагає студентам у вирішенні будь-яких питань і труднощів. Тут дотримуються європейського принципу відкритих дверей.

Міжнародна співпраця. Подвійний диплом. Київський університет культури впроваджує реальну мобільну освіту. Підписано ряд міжнародних угод про співпрацю з університетами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Угорщини та Англії. Випускники вишу мають можливість одночасно  отримати два дипломи: український та європейський. Університет культури пропонує своїм студентам безліч міжнародних освітніх програм (у тому числі з отриманням стипендії), можливість навчання, практик, стажувань у партнерських університетах і організаціях по всьому світу.

Чудові можливості розвитку кар’єри та професійного зростання. Якість освіти, можливість навчання та стажувань за кордоном, престижні бази практик – завдяки цьому наші випускники впевнено почувають себе на ринку праці.

Вивчення та вдосконалення іноземних мов. Широкий вибір іноземних мов у рамках обов’язкових предметів освітніх програм (кількість залежить від освітнього рівня та програми). В університеті функціонує «Українсько-польський центр культури і мови», де проводяться інтенсивні курси вивчення польської мови.

Матеріально-технічна база. Університет має сучасну матеріально-технічну базу. Фахові та мультимедійні навчальні лабораторії із найсучаснішим обладнанням дозволяють здобувати практичні навички, не відриваючись від теоретичного блоку навчання. Потужна матеріально-технічна база університету дає можливість проводити на своєму майданчику заходи міжнародного масштабу, сприяючи модернізації та інтеграції освіти України у міжнародний та європейський освітній простір.

Чудова локація університету. Університет знаходиться в центрі столиці,тож Ви завжди в епіцентрі найцікавіших подій.

Доступна вартість навчання та гнучка система знижок. Університет пропонує гнучку систему знижок для талановитої молоді.

Професійний викладацький склад. Викладацький склад – це професіонали найвищого рівня, визнані міжнародні експерти, фахівці-практики. Серед викладачів Університету культури видатні особистості у сфері науки, культури та шоу-бізнесу.

Студентське самоврядування. Студентський парламент – виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Київського університету культури, координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні заходів, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.