Home – Для осіб з особливими освітніми потребами

Для осіб з особливими освітніми потребами - Київський Університет Культури

Ми віримо, що всі студенти мають право на освіту та розвиток, тому прагнемо зробити освітній процес максимально зручним для студентів з особливими потребами.

 

Наша мета – допомогти студентам з особливими потребами досягти своїх освітніх та кар’єрних цілей.

 

Університет надає послуги консультування та підтримки, включаючи адаптоване обладнання та технології, спеціальні методи навчання. Наші спеціалісти по підтримці студентів з особливими потребами готові допомогти вам визначити ваші потреби та розробити план дій, який допоможе вам досягти успіху.

 

Якщо ви маєте особливі освітні потреби, не соромтеся звернутися до нашої команди по підтримці студентів. Ми завжди раді допомогти та відповісти на ваші запитання.

 

Наш університетський простір,  максимально адаптований для студентів з особливими потребами. Входи в навчальні корпуси обладнані зручними та безпечними пандусами, а пересування між поверхами забезпечать просторі ліфти. Приміщення університету спроєктовані таким чином, що забезпечують безбар’єрний доступ до університетських приміщень та зон відпочинку.

 

Contact
Fill out the form and our consultants will quickly and efficiently provide you with any information in a convenient way of communication.

    Advice
    Fill out the form and our consultants will quickly and efficiently provide you with any information in a convenient way of communication.