Головна – Дистанційне навчання

Дистанційне навчання - Київський Університет Культури

Дистанційне навчання

Реєстрація
Вступ 2023 на всі спеціальності
Факультет дистанційного навчання Київського університету культури.

– це освітній тренд у віртуальному просторі. Здобувайте вищу освіту у будь-якому куточку світу завдяки новітнім інтернет-технологіям!
Переваги дистанційного навчання:
  • Створенні навчальні Web-ресурси. Студенти отримують повні електронні конспекти лекцій за програмою денної форми навчання;
  • Доступ до всіх рівнів освіти, хто не має змоги навчатись за класичними формами через: – брак часу; – територіальну віддаленість; – професійну або інша зайнятість; – фізичні можливості.
  • Супутниковий інтернет «Starlink»;
  • Цифрові технології, Web-ресурси, мобільність та індивідуальний підхід.
Мета та завдання дистанційного навчання

Метою дистанційного навчання – є надання освітніх послуг шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за освітніми рівнями відповідно до державних стандартів. Завданням дистанційного навчання є забезпечення громадянам можливості реалізації конституційного права на здобуття освіти та професійної кваліфікації. Дистанційне навчання можливе будь-де, будь-коли та для будь-кого!

Характерні риси дистанційної освіти

Гнучкість: студенти, слухачі, які здобувають дистанційну освіту, переважно не відвідують аудиторних занять, а навчаються у зручний для себе час та самостійно обраному місці.

Модульність: в основу програми дистанційної освіти закладений модульний принцип; кожний окремий курс створює цілісне уявлення про окрему предметну область, що дозволяє з набору незалежних курсів-модулів сформувати навчальну програму, яка відповідає індивідуальним чи груповим потребам.

Паралельність: навчання здійснюється одночасно з професійною діяльністю (або з навчанням за іншим напрямком), тобто без відриву від виробництва або іншого виду діяльності.

Велика аудиторія: одночасне використання багатьох джерел навчальної інформації великою кількістю студентів та слухачів, спілкування за допомогою телекомунікаційного зв’язку студентів між собою та з викладачами.

Реєстрація
Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.