ГоловнаНовини – Anti Valentine’s day в університеті культури!

Anti Valentine’s day в університеті культури! - Київський Університет Культури

Anti Valentine’s day в університеті культури!

 

На факультеті кіно і телебачення влаштували гучну неформатну вечірку до Дня святого Валентина – АНТИвалентинів ДЕНЬ!

Як запевнили організатори, це абсолютна противага традиційного дня закоханих, без квітів, поцілунків, валентинок, романтичних спільних фото в соцмережах. Серед запрошених у першу чергу були не пари, а одинаки, які не хотіли почуватися самотніми 14 лютого і сподівались знайти другу половинку, а також друзі, котрі вирішили просто розважитись.

Прикрасили залу у відповідному стилі – фотозону виготовили із звичайних газет, на яких чорним маркером зобразили символи свята і написали його назву Anti Valentine’s day, контрастності чорно-білим відтінкам додали патріотичні кольори в окремих деталях і гірлянди з рожевих і блакитних сердечок. Ну а головним персонажем дійства був не хто інший як АнтиКупідон, який взагалі не вийшов на полювання і не поцілив стрілою у жодне серце, аби розпалити вогонь кохання. Утім попри його байдужість декому все ж вдалось висловити симпатію і прихильність знаками уваги.

Ведучими вечірки були неперевершені Олеся Тлустенко та Данило Сопін, які розважали гостей заходу дотепними жартами і проводили конкурси.

 

 

Розпочали із конкурсу «Зрозумій мене», за умовами якого учасники намагались пояснити одне одному свої думки і бажання без слів. Наступним був танцювальний батл, упродовж нього конкурсанти відтворювали під музику різні хореографічні стилі: хіп-хоп, джаз-фанк, вальс, танго, ча-ча-ча, тверк, вог, контемп, тіктонік, діско, брейк данс, рок-н-рол та інші.

 

 

Зачарувала всіх своїм співом талановита студентка факультету кіно і телебачення Марра Фінн, виконавши проникливу композицію Стівена Санчеса «Until i found you». Чудова пісня, що звучала, надихнула молодь з’єднатись у чуттєвому танці і кружляти танцполом.

 

 

До чергового конкурсу на спритність «Вдихай та передавай» долучились не всі, а хто прагнув роззнайомитись ближче: вони передавали картки з вуст у вуста під музичний супровід. Переможці конкурсів отримали символічні призи, які нагадували про АНТИвалентинів день.

 

 

Студенти факультету кіно і телебачення були у захваті від неймовірної атмосфери, драйву, шаленої енергетики, можливості поспілкуватись у неформальній обстановці і зафіксувати незабутні миті. По завершенні розважальної програми на молодь чекала запальна дискотека.

 

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

    Консультація
    Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.